Jeśli sławni aktorzy i aktorki, w oczekiwaniu na festiwal w Cannes, martwią się, czy ich praca zostanie należycie doceniona przez kompetentne jury, to ich styliści i wizażyści zestrzelą odpowiednie stroje, w których gwiazdy muszą chodzić po czerwonym dywanie pod celownikami kamery. Większość celebrytów udaje się stworzyć elegancki i stylowy wygląd, chociaż niektórzy popełniają błędy. W tym artykule nie będziemy omawiać absurdalnych obrazów Leny Lenin, jej budzącego wątpliwości szoku, ale porozmawiamy o najlepszych sukienkach gwiazd, które odwiedziły festiwal w Cannes w 2014 roku.

Klasyczne zakłady

Nic dziwnego, że najlepsze sukienki Festiwalu w Cannes w 2014 roku to klasyczne modele o długości podłogi. Słynne aktorki wyglądają jak najdokładniej, więc odważnie demonstrują piękno swoich ciał. Tak więc urocza Hofit Golan wygrała publiczność luksusową suknią wieczorową w kolorze głębokiego niebieskiego dymu z półprzezroczystym gorsetem ozdobionym ręcznie haftowanymi kamieniami. Fragile Nicole Kidman podkreśliła delikatny wizerunek rozrzutnej sukni z otwartymi ramionami, która lśniła kryształkami i falowała na wietrze. Jego obecność uhonorowała festiwal w Cannes w 2014 roku i Petrę Nemtsov, której strój został uznany za jeden z najpiękniejszych na czerwonym dywanie. Został stworzony dla czeskiego topu przez samego Zahura Murada, używając wspaniałej czarnej tkaniny haftowanej cekinami.

Kolejna znana modelka, Isabel Goulard, podbiła publiczność elegancką białą sukienką, która doskonale podkreślała rzeźbiona figura dziewczyny. Indyjska aktorka Malika Sherawat również preferowała biel. W sukience, uszytej w greckim stylu, na czoło wysuwała się elegancka prostota. Punktem kulminacyjnym były głębokie cięcia, które dodały obraz tajemniczości i seksualności. A Meriyon Cotillard nie zmieniła jej gustu, idąc czerwonym dywanie w sukni od Diora, której twarz jest już od kilku lat. Perłowy szary kolor w połączeniu z drobnym plisowaniem wyglądał zarówno prosto, jak i elegancko.

Jasne i soczyste

Suknia Yves Saint Laurent w jasnoróżowym kolorze została wybrana na festiwal w Cannes przez piękną, o ciemnej karnacji Salmę Hayek. Lakoniczny krój i brak akcesoriów z nawiązką kompensują bogatą kolorystykę szyfonu. Jessica Chastain postawiła także na jasny liliowy kolor sukienki. Szyfon na wietrze i szeroka uprząż na ramieniu w połączeniu z młodością, lekko rozczochrane loki i błyszczące oczy z psotami zostały podbite przez obecnych. Urocza nuta została stworzona przez uroczą Uma Thurman. Jej żółta sukienka z głębokim dekoltem przyciągała uwagę, ponieważ nie tak często aktorka rozpieszcza fanów jasnymi ubraniami. Ale 56-letnia Sharon Stone zaszokowała gości festiwalu czarną mini-sukienką z nacięciami na biodrach i sznurowaniem w okolicy dekoltu. Luksusowa kobieta, godna podziwu!

Sukienki z Cannes 2014 1Sukienki z Cannes 2014 2Suknie Cannes 2014 3
sukienki kanna 2014 4Sukienki z Cannes 2014 5Suknie Cannes 2014 6
Suknie Cannes 2014 7sukienki kanna 2014 8Sukienki z Cannes 2014 9