Możliwość tworzenia szafy na kapsułki może pomóc w wielu sytuacjach. Szczególnie istotny jest ten temat, gdy idziesz odpocząć, gdzie decydującą ilością jest ilość rzeczy w twojej walizce. W takim przypadku odpowiednio skonstruowana kapsułka pomoże Ci przełamać garderobę w "łatwe do opanowania" części i świetnie się prezentuje w każdej sytuacji.

Kiedy komponuje się garderobę na lato 2013 roku, należy pamiętać, że istnieje kilka podstawowych sposobów grupowania rzeczy w kapsułki, które można z łatwością wykorzystać w różnych aspektach życia.

Sposoby grupowania rzeczy:
  1. Kategorie Capsules - pozwalają Ci uporządkować swoją garderobę dzieląc ją na grupy, na przykład: sukienki, spódnice, topy. Każda taka kategoria to osobna kapsuła, która pozwala nie tylko szybko dokonać przeglądu garderoby, ale także uzupełnić własną kolekcję ubrań na czas zgodnie z koncepcją Twojego stylu.
  2. Kapsuły kompatybilności - stwarzają szerokie możliwości tworzenia i miksowania różnorodnych wariantów obrazów, stosując zasadę łączenia rzeczy w kolorze. Ta metoda grupowania jest idealna, gdy zestaw rzeczy jest ograniczony. Ubrania w takich kapsułach mogą mieć bardzo różne przeznaczenie, od strojów świątecznych po codzienne.
  3. Kapsułki przeznaczenia to zestawy rzeczy przeznaczone na różne okazje życiowe. Może to być odzież na odpoczynek na plaży, na randki, na sport, na pójście do klubu lub wyjście z miasta. Szafa na kapsuły, opracowana na tę zasadę na lato, sprawi, że będziesz pewny siebie i przygotowany na każdą sytuację.

Wielu stylistów poleca w 2013 roku, kiedy kompiluje letnią szafę na kapsułki, aby śledzić główne trendy sezonu, zamiast gonić za markami. Tak więc, podczas tworzenia obrazów, możesz w pełni wyrazić siebie, a jednocześnie być w trendach.

Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 1Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 2Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 3
Trendy w modzie latem 2013 :
  1. W nowym sezonie projektanci mody sugerują noszenie skróconych modeli T-shirtów i bluzek. Na przykład biała koszula idealnie wpasuje się w kilka letnich kapsuł i stworzy wiele interesujących obrazów.
  2. W modowych trendach tego sezonu nie ostatnie miejsce zajmują stylowe tuniki. Odpowiednio dobrany model dla Twojej figury pozwoli Ci stworzyć kilka jasnych letnich stylizacji na raz, ponieważ tunika doskonale łączy się z szortami i spodniami, dżinsami i legginsami.
  3. Stroje z kwieciste wydruki także w modzie w tym sezonie. Idealnie pasują do ubrań w neutralnych kolorach.
  4. Modne spodenki w tym sezonie uważane są za stylowy i wygodny element, który musi znajdować się w szafie nowoczesnej dziewczyny. Prawidłowo wybrany top pozwoli im nosić nie tylko na wakacjach, ale także do pracy, spacerów i dyskotek.
  5. Trendem tego lata jest odzież w paski. Sukienka lub spódnica dobrane zgodnie z osobistym gustem i cechami postaci idealnie wpasują się w szafę kapsuły na lato 2013 roku.
Szafa na kapsułę na lato 2013 4Szafa na kapsuły na lato 2013 roku 5Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 6
Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 7Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 8Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 9
Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 10Szafa na kapsułę na lato 2013 11Szafa na kapsułę na lato 2013 roku 12