Gdy istnieje potrzeba kupienia nowej sukni wieczorowej lub innego stroju na uroczystość, tanie i ubogie ubrania nie wchodzą w rachubę. Jednak współczesne dziewczyny od dawna zdawały sobie sprawę z prostej prawdy - codzienne ubranie powinno być również jakościowe i piękne. Elementy marki to nie tylko obecność tagu z rozpoznawalnym logo. Znane firmy produkujące odzież cenią sobie reputację, więc nie mogą sobie pozwolić na dostarczanie ubrań o wątpliwej jakości do butików i centrów handlowych. Czy to właśnie tak wyglądają stylowo i modne, będą musiały wydawać ogromne sumy na zakup odzieży casual? Włoska firma Paul Shark jest gotowa przełamać ten stereotyp!

Krótka historia marki

Historia marki Paul Shark rozpoczęła się we Włoszech w 1921 roku. Małe przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się krawiectwem odzieży sportowej dla mężczyzn. Po dziesięciu latach mała firma zamieniła się w pełnowartościową fabrykę, która produkowała odzież wierzchnią, swetry, stroje kąpielowe, a także skarpety i rękawiczki. Produkty Paula Sharka we Włoszech były bardzo poszukiwane, a założyciele firmy osiągnęli znaczny zysk. Ale II wojna światowa zmieniła wszystkie plany. Do 1946 r. Fabryka Paul Shark nie działała. Potem próbowali go przywrócić, ale sprawy nie układały się pomyślnie. Młody syn założyciela przyszedł do kierownictwa firmy, ale nie udało mu się zmienić sytuacji. Dopiero w 1957 r. Jean-Louis Dinny, który był chemikiem z wykształcenia, rozpoczął produkcję męskiej odzieży i akcesoriów, odbierając firmie ryzyko bankructwa. Warto zauważyć, że marka została oficjalnie nabyta w 1977 roku. Jean-Louis Dinny pożyczył go od właściciela jachtu o tej samej nazwie. Firmowy granatowy kolor to hołd dla miłości do morza, a także logo rekina wykonane w kolorze żółtym, białym lub czerwonym. A dziś projektowanie wszystkich sklepów Paul Shark odbywa się w jednym stylu. Ogromne szklane okna są przymocowane drewnianymi ramami, a dekoracja wnętrz butików stwarza wrażenie, że nie jest to sklep, ale kabina jachtu, w której musi znajdować się kierownica.

Stylowe ubrania na każdy dzień

Jak już wspomniano, docelową publicznością marki Paul Shark byli początkowo ludzie, którzy są zainteresowani sportem i aktywni w życiu. Z biegiem czasu włoska firma znacznie rozszerzyła asortyment, dodając linię dla kobiet i dzieci. Odzież damska Paul and Shark jest przeznaczony nie tylko dla sportowców, ale także dla dziewcząt, które prowadzą aktywny tryb życia, preferują wygodę, praktyczność i wygodę. Dla włoskiej marki jakość jest warunkiem koniecznym, a każda nowa kolekcja damska Paula Sharka to potwierdza. W fabryce powstało specjalne centrum badawcze. Specjaliści, którzy tam pracują, tworzą innowacyjne materiały, testują sprzęt sportowy, szukają nowych formuł wytrzymałości i wytrzymałości. Nawiasem mówiąc, problemy z odróżnianiem oryginalnego Paula Sharka od fałszywego nigdy nie powstają, ponieważ każdy przedmiot jest zapakowany w piękną metalową tubę, gdy jest sprzedawany.

W ubraniach stworzonych przez projektantów włoskiej marki ani wiatr, ani deszcz nie są straszne. Tak więc, wiatrówka, płaszcz przeciwdeszczowy lub kurtka Paul Shark uszyty z tkaniny, która nie jest mokra. Z tego powodu profesjonalni żeglarze, nurkowie i surferzy wybierają odzież wierzchnią Paul Shark.

Uwaga i zasługuje na codzienną kolekcję włoskiej marki. Obejmuje wygodne spodnie, piękne koszulki polo i wygodne koszule, a koszulka Paul Shark z logo rekina od dawna stała się wizytówką marki. W takich ubraniach można się zrelaksować w naturze i iść do pracy. Niewiarygodnie praktyczne buty Paul Shark (trampki, trampki, mokasyny i slipons) pozwala z powodzeniem ukończyć swój wygląd.

Paul Shark1Paul Shark2Paul Shark3
Paul Shark4Paul Shark5Paul Shark6
Paul Shark7Paul Shark8Paul Shark9