Bez względu na pogodę za oknem, nastrój i inne ważne czynniki, nogi i uchwyty prawdziwej damy powinny wyglądać idealnie. Ta niepisana zasada dotyczy kobiet w różnych kategoriach wiekowych, orientacji stylistycznej i statusu.

Ale jeśli wszystko jest jasne z manicure, jest to rutynowa procedura, a wymagania dotyczące mody są zawsze brane pod uwagę, a następnie pedicure, rzeczy są różne: najczęściej w sezonie zimowym, nakładając powłokę na nasze paznokcie, jesteśmy bardziej skupieni na osobistych preferencjach i dopiero na progu lata jesteśmy zainteresowani nowości i trendy w modzie. Jaki rodzaj pedicure będzie w modzie latem 2015 roku - czas odpowiedzieć na pytanie.

Stylowy i modny pedicure 2015 - najlepsze kierunki

Zanim dotkniemy głównych trendów, przypomnijmy ślicznotkom, że nawet modna powłoka z kryształkami i falbankami będzie wyglądała absurdalnie na nieuczesanych nogach. Dlatego też, jeśli interesuje Cię rodzaj pedicure, który będzie modny latem 2015 roku, nie zapominaj, że przed pomalowaniem nagietka musisz trzymać nogi w gorącej wodzie, oczyścić obcasy i całą stopę pumeksem, przeciąć naskórek i złożyć nagietek. I dopiero po wykonaniu wszystkich zabiegów stopy będą gotowe do ostatniego etapu pedicure - lakier nakładany w modnym kolorze w 2015 roku.

Oczywiście wszystko to można zrobić w kabinie, po pracy mistrza, twoje nogi będą wyglądać idealnie. Ponadto w tym samym miejscu możesz zaoferować modne w 2015 r. Szwy na pedicure. Ta powłoka nie straci połysku przez długi czas i pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

A teraz przejdźmy bezpośrednio do nowości pedicure, do modnych kolorów, kompozycji i technik wykonania.

Kolory polski paznokci do pedicure 2015

Ku uciesze kobiet, które wolą wykonywać zabiegi pielęgnacji nóg w domu, spieszymy poinformować, że w tym sezonie mamy jasną powłokę monochromatyczną. Dlatego, aby doskonalić i opanować specjalne techniki zdobienie paznokci dopóki nie jest tego warte. Wystarczy uzupełnić paznokcie czerwonym, pomarańczowym, miętowym, różowym lub zielonym, a zdecydowanie jesteś w tym trendzie. Oczywiście, w 2015 roku inne, zarówno aktywne, jak i powściągliwe kolory lakieru do pedicure, są istotne, trzeba skupić się na ogólnym stylu, wieku i nastroju. Również na liście ulubionych pojawiają się złote i srebrne odcienie.

W przypadku młodych kobiet, które uważają pokrycie monochromatyczne za nudne i nietypowe, styliści sugerują eksperymentowanie z kontrastami. Aby to zrobić, możesz wybrać dwa (lub więcej) kontrastujące odcienie i na przemian tworzyć paznokcie lub dowolną sekwencję.

W 2015 r. Nie robi pięknego pedicure bez zdjęć. Podobnie jak na długopisach, a także na nogach prawdziwych wielbicieli mody, motywów kwiatowych i geometrycznych, groszku, zwierzęcych odbitek, motywów tematycznych (na przykład palm czy łodzi) mogą się pochwalić w tym sezonie.

Pedicure 2015 - dekoracja i osiągi technologiczne

Z pewnością przeglądając modne, błyszczące wydania, zauważyłeś to pedicure z kryształkami w 2015 r. jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Te lśniące kamienie mogą znajdować się na czubku paznokcia, "budować" pewną kompozycję, dodać elegancką francuską kurtkę, ale w jakiś sposób ich obecność dodaje do pedicure specjalny szyk i blask.

Jeśli chodzi o techniki wykonania: rysunki, złożone kompozycje dżetów - lepiej powierzyć doświadczonego specjalistę.

Sam możesz spróbować:

  • mieszać tekstury;
  • uzupełnić każdy gwóźdź w osobnym kolorze;
  • pokonać monochromatyczną powłokę brokatu;
  • Aby uzyskać głębszy gradient, można mieszać kilka powłok z brokatem i nakładać mieszaninę za pomocą szczotki z wentylatorem.

Jak widać, istnieje wiele wariantów modnego pedicure, ale mimo to nie należy zapominać o eleganckich klasykach - francuskich - to nie jest tego warte. Ten zasięg jest uważany za wygrany i zawsze odpowiedni.

pedicure 2015 1Pedicure 2015 2Pedicure 2015 3
Pedicure 2015 4Pedicure 2015 5Pedicure 2015 6
pedicure 2015 7Pedicure 2015 8Pedicure 2015 9