Modny pedicure dawno przeniósł się z kategorii żmudnej procedury do kategorii codziennej przyjemnej pielęgnacji.

W letnie dni kobiety muszą czuć się nie tylko pewnie, ale także z dumą pokazywać wszystkim swoim pięknym, zadbanym nogom.

Przez długi czas dziewczyny zdawały sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o siebie, aby pomnożyć piękno dane nam przez naturę. Tym ważniejsze jest, aby zwracać uwagę nie tylko na zabiegi kosmetyczne, ale także higieniczne.

Ważną rolę w wizerunku dziewcząt, które chcą poczuć się w 100 roku w 2014 r., Stanowią dobrze wykonany manicure i pedicure.

Przed skorzystaniem z powyższych procedur warto zwrócić uwagę na trendy w modzie.

Modny manicure i pedicure 2014

Styliści w tym roku nie ograniczają kobiecej wyobraźni do ozdabiania paznokci. Rozważ najciekawsze i najbardziej odpowiednie opcje.

Jedną z najmodniejszych opcji jest pedicure w stylu "nago". W tym przypadku stosowane są naturalne lakiery - jasny róż, brzoskwinia, beż.

Wzór koronki lub ażurowy wzór będzie wyglądał bardzo stylowo w wykonaniu modnego pedicure w 2014 roku.

Jasne kolory

W 2014 r. Będzie niezwykle modne stosowanie bogatych, jasnych kolorów do pedicure. Ponadto kolor lakieru do paznokci na stopach powinien być znacznie jaśniejszy niż lakier stosowany do manicure. Jednocześnie mile widziane są niezwykłe rozwiązania, na przykład można pomalować trzy gwoździe szmaragdowo zielone, a reszta w jaskrawo pomarańczowym kolorze.

W zależności od pory roku możesz wybrać dowolny ciekawy wzór. Na przykład przy strojach letnich warto wybrać różne ozdoby lub wzór koronki, a na zimniejsze można wybrać druk w lamparta lub dowolny inny oryginalny nadruk.

Najmodniejszy rodzaj pedicure w nowym sezonie może być słusznie rozważony gradient . Technika jego wykonania polega na przeniesieniu jednego koloru do drugiego. Jest on podzielony na dwa rodzaje:

  • przejście dźwięku z jednego gwoździa na drugi;
  • tony przejściowe na jednym gwoździu.

Taki pedicure wygląda świetnie latem w lekko otwartych sandałach.

Przez cały czas francuski pedicure jest uważany za niezastąpiony i modny przez cały czas, ponieważ jest najbardziej uniwersalny. Należy zauważyć, że w tym przypadku można użyć nie tylko klasycznej wersji białej. Modne kolory francuskiego pedicure będą również rubinowe, szmaragdowe i wszystkie odcienie niebieskiego.

pedicure 2014 1pedicure 2014 2pedicure 2014 3
pedicure 2014 4pedicure 2014 5Pedicure 2014 6
pedicure 2014 7Pedicure 2014 8Pedicure 2014 9