Każda dziewczyna jest nieodparta na swój sposób. Leo Guy robi wszystko, aby podkreślić swoje piękno. To prawdziwy francuski szyk i luksus w połączeniu z eleganckim stylem. Co niewątpliwie podziwia i inspiruje swoimi pomysłami.

Przez ponad 30 lat projektanci tworzyli arcydzieła odzieży z szerokiej gamy tkanin i materiałów. Założyciel, na cześć którego została nazwana marka, mógł się połączyć klasyczny styl , Francuski urok i nowoczesne trendy w modzie. Projektant mody i jego zespół przywiązują dużą wagę do szczegółów, a także do pragnień kobiet. Ich celem jest wywyższenie kobiecego piękna dzięki ich umiejętnościom.

Cały urok marki tkwi w luksusowej dekoracji tkanin i oryginalności artystycznej wzornictwa. Ubrania Leo Guy są ozdobione cennymi elementami i dodatkami, dzięki czemu piękno dziewczyn jest naprawdę intymne.

Znajdź swoje "wyróżnienie"

Kolekcja Leo Guy Spring-Summer 2013 to wyrafinowany smak, modne fasony w delikatnych i klasycznych kolorach. Jasne kwiatowe nadruki, paski, różne kolory - od delikatnych i pastelowych po jasne i nasycone. "Highlight" to wszelkiego rodzaju wstawki z kamieni, koronek, haftów, wzorów i wszelkiego rodzaju tkanin. Dzięki temu obraz jest wielowymiarowy i wyrafinowany. Dopasowane, dopasowane, krótkie, wydłużone sukienki Leo Guy będą mogły kusić każdego fashionistę. Duży wybór materiałów z dzianiny na bawełnę. Kolekcja zawiera również stroje casualowe, biurowe, romantyczne, z dowolnego powodu według gustu i stylu. Ubrania Leo Guy sprawią, że twój nastrój będzie naprawdę wiosenny i jasny. Komfort i wygoda to również ważne cechy tej kolekcji.

W 2013 roku marka Leo Guy znana jest we wszystkich domach paryskiej mody. Profesjonalni projektanci po mistrzowsku łączą różne stylowe rozwiązania i pomysły. To sekret sukcesu francuskiej marki wśród wyrafinowanych osób.

Leo Guy 1Leo Guy 2Leo Guy 3
Leo Guy 4Leo Guy 5Leo Guy 6
Leo Guy 7Leo Guy 8Leo Guy 9