W lecie każda dziewczyna próbuje się przemienić. Nowa fryzura, piękny manicure i pedicure, aktualizacja garderoby - gwarancja, że ​​nowy sezon zaczął się dobrze. Jednak w okresie letnim jest kilka czynników, które mogą być przeszkodą w nieskazitelnym wyglądzie. Upał jest jednym z najpoważniejszych. Dlatego będzie bardziej wygodny w lekkich ubraniach. Sukienka jest najbardziej kobiecym i pięknym elementem garderoby. To letnie sukienki wykonane z lekkich tkanin, które pozwalają połączyć piękno i wygodę w upalne dni. I, oczywiście, wraz z nadejściem nowego sezonu, każda kobieta mody jest zainteresowana tym, jakie letnie sukienki będą modne.

Lekkie letnie sukienki - moda 2013

W letnich kolekcjach 2013 r. Wielu znanych projektantów oferuje lekkie modele sukienek wykonanych z takich naturalnych tkanin jak szyfon, bawełna i len. W takich sukienkach zawsze łatwiej jest znieść upał. Co więcej, naturalność we wszystkich jej przejawach od dawna znajduje się u szczytu mody.

Letnie sukienki z szyfonu 2013 to przeważnie modele wieczorowe . W nowym sezonie prezentowane są liczne kolekcje mody Sukienki z szyfonu 2013 z przepływającą lub pełną spódnicą, z otwartym tyłem i ramionami oraz głębokim dekoltem z dekoltem. Takie style są modne do ozdabiania kryształkami, delikatnymi koronkami i lśniącymi tkaninami. Letnie sukienki szyfonowe 2013 - świetna propozycja na gorące studniówki, imprezy towarzyskie i imprezy modowe.

Letnie sukienki z bawełny 2013 są bardziej odpowiednie do noszenia na co dzień. Takie modele sukien letnich są mniej reprezentatywne niż sukienki szyfonowe. Ale style sukienek z bawełny na lato 2013 charakteryzują się romantycznością i delikatnością. W nowym sezonie wielu projektantów oferuje sukienki z bawełny w postaci luźnego kombinezonu, modele z długą wolną spódniczką i krótkie sukienki plażowe. Jednym słowem takie modele są najbardziej praktyczną wersją letniej sukienki. Letnie sukienki z bawełny dopełniają jasne kokardki, różne nadruki i duże dodatki.

Letnie sukienki z lnu 2013 - będą bardziej zainteresowane kobietami biznesu. W 2013 r. Wielu projektantów preferowało stosowanie lnu w biznesowym i biurowym stylu letnich sukienek. Takie sukienki często mają ściśle ołówkową spódnicę, zamknięte ramiona i minimum dodatków. Baski lub duże falbany na rękawach i na dole mogą być obecne jako ozdoba na lnianej sukience. Preferowana długość takich sukienek to midi. Jednak właściciele smukłych nóg będą mogli rozcieńczyć styl biurowy skróconą wersją. Jeśli chodzi o kolor, w tym numerze projektanci zalecają nieco odejście od surowości i złagodzenie wyglądu modeli czerwonych, niebieskich i ciemnozielonych.

Lekkie letnie sukienki 2013 1Lekkie letnie sukienki 2013 2Lekkie letnie sukienki 2013 3
Lekkie letnie sukienki 2013 4Lekkie letnie sukienki 2013 6Lekkie letnie sukienki 2013 9
Lekkie letnie sukienki 2013 5Lekkie letnie sukienki 2013 7Lekkie letnie sukienki 2013 8