Calvin Klein (Calvin Klein) - słynny amerykański projektant, który, jak się wydaje, od dzieciństwa był przeznaczony do osiągnięcia niesamowitych wysokości w branży mody i otrzyma światowe uznanie.

Calvin Klein: biografia i historia marki

Od samego dzieciństwa mały Kelvin czuł pragnienie wszystkiego, co piękne i drogie. Od młodości interesował się modą, dużo rysował, pracował i szyła ubrania dla własnej przyjemności. Kwestia przyjęcia została celowo rozwiązana, a Kevin został studentem Wydziału Modelowania Ubioru na prestiżowym uniwersytecie.

Młody absolwent uruchomił własną markę na własną odpowiedzialność. Jego historia jest bardzo interesująca, ponieważ legenda głosi, że Calvin Klein, który stworzył pierwszą kolekcję odzieży wierzchniej, umieścił ją w jednym niepozornym pokoju, który przypadkowo pomylił podłogi, spojrzał na nabywcę odzieży z dużego sklepu. Ponieważ ten człowiek miał bystre oko, od razu zrozumiał, że Kelvin ma niesamowity potencjał i podpisał z nim pierwszy kontrakt na imponującą kwotę.

Stało się to w 1968 roku, a dwa lata później uruchomiono odzież sportową, bieliznę damską i marynarki. Pod koniec lat 70. firma Kelvin Corporation rozpoczęła produkcję perfum (perfum) i kosmetyków (kosmetyków).

W tej chwili sfera oddziaływania tej firmy jest tak wielka, że ​​możesz kupić niesamowitą ilość różnych rzeczy od Kelvina Kleina - od biustonosza po kanapę!

Calvin Klein: odzież i obuwie

Najpopularniejsze produkty Calvina Kleina to odzież i obuwie damskie. Nic dziwnego, ponieważ ten produkt jest tak wygodny, że nie chcesz go wziąć, materiały, z których jest wykonane, są doskonałej jakości, a oprócz tego zawsze mają niezrównany wygląd.

Fani marki Calvin Klein to: "House Doctor" Olivia Wilde, "Sex and the City" Cynthia Nixon, błyskotliwa aktorka Eva Mendes, a także żywe blondynki Scarlett Johannsen i Gwyneth Paltrow.

Calvin Klein: Nowa kolekcja

Wielu projektantów musi zrobić wszystko, aby udowodnić swoją wartość w świecie mody. Uwagę publiczności przyciągają niewygodne style, krzykliwe kolory i dziwne tkaniny. Takie techniki nie są w ogóle w duchu Calvina Kleina. Jego kolekcje są zawsze idealnie szyte, kolory są konserwatywne, a modele wyglądają na drogie i eleganckie. Kolory rzadko wykraczają poza klasykę: biały, czarny, szary, złoty i srebrny - na tym opiera się "charakter" stroju Kleina. Ciekawostką jest, że mimo tak surowego konserwatyzmu projektantowi udaje się bawić cieniem i teksturami, tym samym nadając kolekcji atrakcyjność i zapewniając firmie miliony w sprzedaży.

Modernizm kalifornijski zainspirował projektanta do stworzenia jego nowej kolekcji, a okazało się, że jest to styl "architektoniczny". Fajne kolory, ścisła długość, nieoszlifowane kształty i odrobina seksapilu - tak można opisać najnowszy spektakl Kleina.

W trakcie zbezczeszczenia powstało wrażenie, że kolekcja została "zmiękczona", pojawiły się bardziej zaokrąglone kształty, mocne tkaniny i skóra zmieniły się w wygodne kaszmirowe i przepiękne jedwabne. Duch nowej kolekcji został wsparty bardzo aktualnymi akcesoriami w tym sezonie metalu i skóry.

Kolekcja z 2013 roku została otwarta czarnymi, satynowymi, zwężanymi sukienkami, które podkreśliły piękno linii modeli z dekoltu. Ubrane sukienki, skromna długość przypominały ulubione ubrania gotyckiej Dity von Teese.

Eksperymenty z teksturami i tkanin uczyniły nową kolekcję ubrań od Calvina Kleina bardzo interesującą dla publiczności i krytyków. Wydłużone sylwetki, podkreślone krzywe kobiecego ciała i bardzo surowa stylizacja wysłały nas w podróż w latach 50-tych.

Pomimo tego, że Calvin Klein to odzież, która teoretycznie jest w stanie ozdobić każdą dziewczynę, w praktyce okazuje się, że może ją nosić tylko prawdziwie wyrafinowane panie, które wydzielają wdzięk i wewnętrzną siłę.

ck calvin klein 1ck calvin klein 2ck calvin klein 3
ck calvin klein 4ck calvin klein 5ck calvin klein 6
ck calvin klein 7ck calvin klein 8ck calvin klein 9