Już wkrótce nadejdzie okres lekkich sandałów, butów z otwartym noskiem, klapek. Dlatego teraz warto zadbać o zadbane paznokcie u stóp. Prawdopodobnie większość nie zwraca uwagi na nogi w zimnym okresie. Po co dekorować palce, jeśli są ukryte pod grubymi skarpetami i ciepłymi butami? Tak wiele kobiet mody myśli. W związku z tym w sezonie jesienno-zimowym pedicure całkowicie stracił swój kształt i wygląd. Teraz musisz dużo pracować, aby przywrócić świeżość i piękno palcami. Ważną kwestią jest faktyczny projekt pedicure 2016.

Modne trendy pedicure 2016

W nowym sezonie projektanci sugerują użycie uniwersalnego Nail-art na nogach. Dzięki temu Twoje nogi będą piękne nawet w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach. Zobaczmy, jaki pedicure będzie modny w 2016 roku?

Monofoniczny pedicure w różnych kolorach . Jednym z najbardziej stylowych rodzajów paznokci na nogach jest monochromatyczna powłoka z różnymi kolorami lakieru na każdym palcu. Styliści oferują preferencje dla delikatnego asortymentu i łączą ciemne i jasne kolory. W nowym sezonie w trendach różowo-fioletowych, mleczno-kremowych i pastelowych odcieniach turkusu. Możesz uzupełnić ten projekt za pomocą błyszczy lub brokatu.

pedicure 2016 1pedicure 2016 2pedicure 2016 3

Francuski pedicure . Francuz na nogach ma taki sam trend. W tym sezonie styliści polecają odejście od klasyki i używanie bogatych kolorów i kolorowych odbitek do francuskiego pedicure. Oprócz jasnych lakierów należy użyć folii, brokatu, odlewu. Niech twoje nogi będą piękne i atrakcyjne.

pedicure 2016 4pedicure 2016 5Pedicure 2016 6

Letni rysunek . Ciepły sezon to zawsze słoneczny pozytywny nastrój. Taki pomysł ma znaczenie dla modnego pedicure 2016. Wiosenne i letnie kwiaty na paznokciach stóp - stylowy design w tym roku. Popularne są również kamienie płynne oraz motyw owoców i jagód na jasnym tle.

pedicure 2016 7pedicure 2016 8pedicure 2016 9

Wieczorny wystrój . Uzupełnij codzienny pedicure o odrobinę wyrafinowania i elegancji. Cyrkonie, perły, brokat, brokat pomogą ci zaprojektować każdy dzień oryginalnie i niecodziennie.

pedicure 2016 10pedicure 2016 11pedicure 2016 12