Tego lata stroje kąpielowe w stylu retro staną się prawdziwym trendem. Aby przyciągnąć uwagę wszystkich na plaży, należy znaleźć strój kąpielowy odpowiedni dla Twojej sylwetki i zrozumieć, co możesz z nim połączyć.

Modele tego stylu mogą być łączone, bez ramiączek i pasków i osobno - stanik w tym samym czasie przypomina mały top, a majteczki mają wysoką talię. Modne retro stroje kąpielowe 2013 powinny być połączone z dużymi okrągłymi okularami, lekkimi kapeluszami z szerokim rondem, a także parą otwartych klinowych butów. Będziesz wyglądać niezwykle stylowo iw żadnym wypadku nie pozostaniesz niezauważony w tak kobiecy sposób.

Wybór strojów kąpielowych

Wybierając modele strojów kąpielowych w stylu retro, należy pamiętać o innych trendach nadchodzącego sezonu, które obejmują: asymetrię, kolorowe bloki, ornamenty kwiatowe, odcienie metaliczne, czarno-białe elementy graficzne, motywy etniczne oraz drukuje o jasnych i soczystych owocach.

Dla kobiet i dziewcząt z idealną proporcją kształtu ciała i kształtu ciała każdy model kostiumu kąpielowego jest idealny. Co najważniejsze, godność kobieca będzie mogła podkreślić odrębną wersję stroju kąpielowego lub modelu kostiumu kąpielowego zwanego trikini, który łączy w sobie cechy integralnego stroju kąpielowego i bikini.

Dla kobiet o zaokrąglonych sylwetkach idealna wersja solidnego stroju kąpielowego o ciemnym odcieniu, bez połysku, wykonanego z wysokiej jakości gęstych materiałów jest idealna. Konieczne jest całkowite i trwałe wyeliminowanie szerokiego pasma poziomego, nawet małych wzorów, a dekolt przy biodrach powinien być wysoki lub średni. Te produkty wizualnie wydłużają sylwetkę i podkreślają kobiece cechy.

Dziewczęta z szerokimi biodrami powinny wybierać stroje kąpielowe z jasnym nasyconym topem, a spód nie powinien przyciągać uwagi, mieć rysunki. Figi powinny mieć wysokie wycięcia w okolicach bioder i mieć ciemne monochromatyczne zabarwienie.

Retro strój kąpielowy 2013 1Retro stroje kąpielowe 2013 2Retro stroje kąpielowe 2013 3
Retro strój kąpielowy 2013 4Retro stroje kąpielowe 2013 5Retro stroje kąpielowe 2013 6
Retro stroje kąpielowe 2013 7Retro strój kąpielowy 2013 8Retro strój kąpielowy 2013 9