Modele ubrań, obuwia i akcesoriów od Barbary Bui różnią się indywidualnym stylem i ekscentrycznością. Ale jednocześnie każda linia jest praktyczna i rozważna. Właśnie dla takich cech najbardziej znany ikony stylu wybrać buty i akcesoria Barbara Bui dla ich wizerunku ulicy.

Torba Barbara Bui

Modele Barbara Bui - doskonały wybór akcesoriów codziennego użytku. Torby marki modowej różnią się pojemnością, wygodnym uchwytem, ​​uniwersalnym kolorem. Ale jednocześnie design akcesoriów jest lakoniczny. Nie zawierają nadmiaru wystroju i dodatków, dzięki czemu możesz dodać markową torbę do swojej szafy bazowej.

barbara bui1barbara bui2barbara bui3

Buty Barbara Bui

Buty modowe są popularne ze względu na ich elegancję i niezawodność. Projektant zwraca szczególną uwagę na kolekcje akcesoriów do stóp. Osobliwością obuwia Barbary Bui jest połączenie lakonicznej elegancji z kierunkiem rock and roll, co przemawia za wysoką jakością i wygodą.

Sandały Barbara Bui . Otwarte sandały znanej marki to wyrafinowanie, kobiecość i niezawodność. Ich design przyciąga uwagę ciekawą kolorystyką lub wystrojem. Połączenie jednego i drugiego jest niemożliwe, według projektanta.

barbara bui4barbara bui5barbara bui6

Botki Barbara Bui . Zamknięte butami w okresie międzysezonowym Barbary Bui są atrakcyjne dla ich projektu. Twórca sugeruje podkreślenie smukłych nóg za pomocą niecodziennych modeli łączących klasyczne elementy z oryginalną dekoracją, a także surową klasykę z nieodpowiednimi kolorami.

barbara bui7barbara bui8barbara bui9

Buty Barbara Bui . Główną ideą kolekcji obuwia wysokiej mody jest wygoda. Stabilny obcas, zamknięty styl, wysokiej jakości materiał - wszystko to wpisuje się w stylowe buty Barbary Bui.

barbara bui10barbara bui11barbara bui12