Jednym z najbardziej ulubionych rodzajów odzieży wierzchniej dla kobiet jest płaszcz. Właściwie dobrany, podkreśla piękność sylwetka figura, słodkie i zalotne spojrzenia na przedstawicieli płci pięknej w każdym wieku i, co ważne, nie traci na znaczeniu przez wiele lat.

Płaszcz 2015 - Trendy mody

Nadchodzący rok zachwyci nas szeroką gamą stylów. Jest mało prawdopodobne, że będzie można narzekać na skromny skład. Do najpopularniejszych można zaliczyć takie opcje:

  1. Płaszcz damski 2015 w stylu retro lub tzw. Płaszcze Lady Like. Wyraźnie zaznaczają elementy i detale typowe dla zewnętrznej odzieży z lat 50. ubiegłego wieku, na przykład takie rzeczy mogą być szyte z satyny, jedwabiu, mają kolor szaro-perełkowy.
  2. W klasycznym nurcie. Płaszcze proste i półpłaskie z 2015 r. Są powściągliwe, zwięzłe. Ale podbijają w głębokich kolorach - kawa, niebieski, grafit.
  3. Nadal należysz do pierwszych i Capes, które pojawiły się już w szafie dziewcząt w ubiegłym roku. Stylowy płaszcz 2015 ze szczelinami na dłonie w nowych kolekcjach projektantów ma niepozorne kolory, skromny wystrój.
  4. Długi modny płaszcz 2015 to powód do dumy. Jasne i chwytliwe drukuje , niezwykła kolorystyka, po prostu stają się dziełem sztuki i ucieleśnieniem najbardziej oryginalnych projektów projektantów. Na przykład jedna z marek wprowadziła długi płaszcz z imitacją kory drzewa. Rzeczywista geometria, groch, abstrakcja. Płaszcz w klatce to idealne rozwiązanie dla dziewczynek, które uwielbiają elegancki styl.
  5. Modele z futrem są nadal wiodące - w 2015 r. Nie opuszczą wybiegów. Warto pamiętać, że w łukach można i powinna być odzież wierzchnia nie tylko z futrem naturalnym, ale również sztucznym. Ponadto futro i jego imitacja zdobią nie tylko kaptur, ale także mankiety, a nawet kokietkę.
  6. Jeśli wybierzesz krótki płaszcz, to zwróć uwagę na ciepłą rzecz w stylu armii, płaszcz kardigan. Nawiasem mówiąc, wcale nie jest konieczne rozwodzenie się nad szaro-czarną skalą. Znakomicie smakujesz, kupując jasnoniebieski, biały lub beżowy płaszcz.
  7. Młodzi ludzie lubią oversize style - płaszcz, jakby usunięty z czyjegoś ramienia. Trzeba tylko pamiętać, że ta opcja będzie pasować delikatnej i chudej damie.
  8. Z owacją na stojąco, płaszcz z krótkimi rękawami i modelami z zapachem zostanie przeniesiony w przyszłym roku.

Co ubrać w płaszcz - trendy 2015

Płaszcze - z jednej strony rzecz jest uniwersalna, z drugiej - kapryśna, tak wiele kobiet mody często spotyka się z problemem, jakie rzeczy połączyć z tym rodzajem odzieży wierzchniej. Niezrównana Victoria Beckham oferuje grę z kontrastami. Ponadto istnieje kilka sposobów:

  • połączyć kolory polarne, na przykład, założyć biały płaszcz z czarnymi spodniami i golfem;
  • twórz zestawy rzeczy tego samego koloru, ale o różnej fakturze, na przykład będziesz wyglądać niesamowicie w niebieskiej satynowej sukience i kaszmirowym płaszczu w tym samym kolorze.

Ponieważ moda na płaszcz 2015 jest prawie bez dekoracji, należy zwrócić uwagę na akcesoria. Zaleca się stosowanie długich apaszek, zakup torebek w kolorze samego płaszcza.

Modne tkaniny płaszczowe w 2015 roku

Z reguły odzież wierzchnia kupowana jest nie na jeden sezon, to naturalne, że nie warto jej oszczędzać. Wygląda dobrze, zużyte i utrzymane w ciepłym stylu zasłony, szczury, eleganckie i kobiece - welur, tweed, kaszmir, oryginalne i jasne - tkaniny boucle. Główną atrakcję sezonu można nazwać kombinacją kilku materiałów - wełny z dzianiną i futrem, kaszmiru ze skórą. Trendy mody Płaszcz 2015 pozwalają wybrać teksturę w zależności od modelu i preferencji.

płaszcz 2015 1płaszcz 2015 2płaszcz 2015 3
Płaszcz 2015 4płaszcz 2015 5Płaszcz 2015 6
płaszcz 2015 7płaszcz 2015 8płaszcz 2015 9