Oprócz tradycyjnego manicure higienicznego, który zapewnia zadbane palce i skórę, dziewczynki często stosują lakiery o różnych kolorach i kombinacjach do paznokci. Manicure pozwala na wykonanie pełnego obrazu, umieszczenie akcentów i podkreślenie pewnych szczegółów.

Są kolory manicure, który już stał się klasykiem - do wszystkiego niewiążącego pastelowego różu, uniwersalnego naturalnego uniotyczne uwodzicielska czerwień. Jednak wśród faworytów gamy kolorystycznej sztuki paznokcia jest szlachetny bordo. Manicure z bordowym lakierem jest dobre dla posiadaczy zarówno długich, jak i krótkich paznokci o dowolnym kształcie. Branża odzieżowa rozwija się dynamicznie, oferując kobietom nowe ciekawe trendy na każdy nowy sezon. Stali producenci są zadowoleni z wyglądu lakierów o nieoczekiwanych odcieniach, z oryginalnymi efektami, impregnacjami mieniaków, zwiększoną wytrzymałością. Szacunek zasługuje na nowe technologie manicure, dzięki czemu możesz stworzyć prawdziwe paznokcie na swoich arcydziełach. Manicure w odcieniach burgunda nie jest wyjątkiem. Ten kolor dzięki obecności kilkudziesięciu odcieni pozwala na eksperymentowanie z projektem. Jakie pomysły na manicure z burgunda zasługują na uwagę?

Tajemnicza głębia

Nie można powiedzieć, że bordowy manicure to nowość w świecie sztuki paznokci. Zarówno nagietki, jak i usta winnych kwiatów były już u szczytu popularności w poprzednich sezonach. Ale jeśli wtedy stawka została dokonana na bordowy połysk manicure, to dziś matowy - z konkurencji. Na krótkich i średnich paznokciach ten kolor wygląda równie imponująco. Jeśli chodzi o kształt płytek paznokcia, naturalny jest najlepszym rozwiązaniem. Głęboki ciemnoczerwony kolor z odcieniami brązu, fioletu i wina zawsze wygląda tajemniczo. Paleta burgunda nie ogranicza się do wymienionych odcieni.

Manicure do Bordeaux1Manicure do Bordeaux2Manicure do Bordeaux3

Klasycznym rozwiązaniem jest manicure jednokolorowy. To dobrze, że łączy się z ubraniami o dowolnym stylu. Prosty burgundowy manicure będzie wyglądał harmonijnie zarówno w ciemnym garniturze biznesowym, jak iw luksusowej wieczorowej sukni. Jeśli dodasz element kurtki (pasek kontrastującego koloru na wolnych krawędziach płytki paznokcia), manicure zdobędzie oryginalne notatki. Jako wersję wieczorową powinieneś eksperymentować z paskami wykonanymi z lakieru z efektem metalu.

Podobny efekt gwarantuje zastosowanie techniki manicure księżycowego. W tym przypadku można użyć lakieru o lekkim odcieniu, który zamienia dyskretny manicure w romantyczny. Czy chcesz dodać obraz dramatu? Użyj czarnego lub ciemnobrązowego lakieru, aby zabrudzić gniazdo płytki paznokcia.

Burgundowy manicure idealnie łączy się z wzornictwem w złotych i srebrzystych odcieniach. Można go urozmaicić iskierkami, klasycznymi elementami kurtki, manicure księżyca i gradient. Szczególnie istotne przy tworzeniu wieczornego obrazu wygląda burgundowy manicure z błyszczy. Mogą być zarówno złote, jak i srebrzyste. Te pierwsze przynoszą luksus i świetność obrazu, podczas gdy te ostatnie stanowią doskonały akcent, jeśli celem jest stworzenie przyciągającego wzrok, ale nieco surowego łuku z zimnym odcieniem.

Jeśli chodzi o dekorację manicure kamieniami i cyrkoniami, styliści nie polecają używania elementów dekoracyjnych w różnych kolorach. Bordeaux jest samowystarczalnym kolorem, a kolorowe kamienie wizualnie go obciążają, co sprawia, że ​​jest on ponury. Manicure Bordovy z kryształkami - rozwiązanie wyłącznie na wieczorne kokardki.

Manicure Bordeaux4Manicure do Bordeaux5Manicure do Bordeaux6
Manicure do Bordeaux7Manicure do Bordeaux8Manicure do Bordeaux9
Manicure do Bordeaux10Manicure do Bordeaux11Manicure do Bordeaux12