Pomimo bogactwa i ekscentryczności, kolor bordowy jest dziś modny. Głęboki odcień czerwieni i brązu wygląda kobieco i daje pewność każdemu obrazowi. I nie ma znaczenia, w którym obszarze zastosuje się burgund - niech tak będzie Nail-art lub element garderoby, w każdym razie jest to modna i aktualna decyzja w doborze koloru. Jeśli jednak mówimy o możliwych opcjach użycia odcienia burgunda, to najbardziej odważnym i oryginalnym, ale nie mniej stylowym, jest użycie pięknego koloru w fryzurach. Dziewczyna z bordowymi włosami zawsze przyciąga uwagę innych i pokazuje jej pewność siebie, determinację i osobowość.

Modna bordowa kolorystyka włosów

Być może pierwsze skojarzenia z bordowymi włosami pojawiają się na temat hippisów i nieformalnych ludzi. Niemniej jednak, dziś zastosowanie pięknego odcienia w fryzurach jest popularną rzeczą. Najważniejsze jest dopasowanie trendów mody. Zobaczmy, jakie kolory włosów oferują styliści?

Bordeaux ombre . Najpopularniejszą kolorystyką o ciekawym głębokim odcieniu jest dziś gradient. W tym bordowym ombre stylistów polecam tylko na ciemne włosy. Wtedy przejście będzie bardziej płynne, a cała fryzura znajdzie nietypowy i bardzo piękny odcień.

bordowy kolor włosów1bordowy kolor włosów2bordowy kolor włosów3

Najważniejsze wydarzenia w Bordeaux . Doskonałym wyborem na krótkie włosy będą piękne pióra o ciemnym odcieniu czerwieni. Topienie z burgundem można zrobić na dłuższą metę, ale wtedy włosy będą bardziej nasycone, co nie pasuje do zarezerwowanych, surowych obrazów.

bordowy kolor włosów4bordowy kolor włosów5bordowy kolor włosów6

Kolor monochromatycznego kasztanowego włosa. Ostatnio coraz bardziej farbuje się włosy w głębokim odcieniu. W tym przypadku styliści zalecają zatrzymać się przy najciemniejszym tonie, aby nie wyglądać jak papuga w dniu śmiechu.

bordowy kolor włosów7bordowy kolor włosów8bordowy kolor włosów9