Marka Brave Soul jest dobrze znana wszystkim, którzy preferują piękne i wysokiej jakości ubrania w stylu klasycznym, które jednocześnie spełniają wymagania mody.

Odważna dusza1Dzielna soul2Odważna soul4

Historia marki Brave Soul rozpoczęła się w 1967 roku. To wtedy założono holding Whispering Smith, którego brytyjską marką jest dziś. Nazwa gospodarstwa jest znana wielu, ponieważ produkuje modne luksusowe ubrania pod różnymi światowymi markami. Przez cztery dekady Whispering Smith dostarczał stylowe ubrania w stylu casual do najsłynniejszych butików nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale w całej Europie.

Modne ubrania w styl casual

Głównym celem marki Brave Soul, z którą bezbłędnie sobie radzi, jest ucieleśnienie najważniejszych trendów każdego nowego sezonu w wygodnych, modnych, wysokiej jakości i atrakcyjnych ubraniach pasujących do klasycznego brytyjskiego stylu. Odzież Odważna dusza pozwala tworzyć stylowe obrazy w styl miejski i mężczyzn, i kobiet, a nawet dzieci, ponieważ marka produkuje trzy linie. Bez względu na wiek i płeć każdy może wyglądać indywidualnie, niepowtarzalnie i modnie.

Brave Soul3Brave Soul5Brave Soul6

W kolekcjach brytyjskiej marki tradycyjne ubrania projektowane są w nowoczesnej interpretacji, obejmującej każdy aspekt życia danej osoby. Są to ubrania, w których projektanci potrafią zachować ducha ponadczasowej klasyki. Nie ma znaczenia, co nosisz - sukienkę lub dżinsy Brave Soul - zawsze będziesz wyglądać elegancko! A zasięg marki budzi szacunek. Kolekcje Brave Soul to casualowe sukienki w różnych stylach i kolorach, a także oryginalne bluzeczki, które pozwalają tworzyć obrazy dla relaksu i wygodne sundresses oraz różnorodne spodnie i spódnice. Fani marki Brave Soul doskonale zdają sobie sprawę, że spodenki i koszulka lub T-shirt, uzupełnione wygodnymi butami tej samej marki, to wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć stylowy łuk w pięć minut!

Szczególną uwagę zwraca się na kolekcję odzieży wierzchniej, która jest praktyczna. Płaszcz, kurtka przeciwdeszczowa lub kurtka Brave Soul pomogą dopełnić twój codzienny wygląd, ocieplenie przy każdej pogodzie.

Odważna soul7Odważna dusza 8Odważna dusza 9

Korzyści odważnej duszy

Co sprawia, że ​​ubrania tej marki są atrakcyjne dla kupujących? Po pierwsze, zgodność z trendami. Nie mniej ważne jest to, że wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Do krawiectwa projektanci Brave Soul wykorzystują naturalne tkaniny i wysokiej jakości nowoczesne syntetyki, które nie wywołują reakcji alergicznych. I to nie jest puste zdanie, ponieważ firma ma własne laboratorium, które również wyklucza możliwość zakupu wadliwych przedmiotów. Len, naturalny jedwab i bawełna - tkaniny te są najczęściej używane do produkcji odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. Osobna uwaga zasługuje na wzorce, które pozwalają doskonale siedzieć na sylwetce. Warto zauważyć, że na cześć projektantów Brave Soul free cut, który jest w pełni zgodny z duchem codziennego miejskiego stylu.

Jeśli chodzi o zakres kolorów, jest nieograniczony! Będziesz mógł uzupełnić swoje ubrania ciemnymi kolorami garderoby, jeśli wolisz klasykę. Młodzi ludzie będą zainteresowani kolekcją prezentującą modele modnej jasnej gammy. Romantyczna natura doceni delikatne pastelowe kolory.

Dzielna soul10Odważna dusza 11Odważna dusza12
Brave Soul13Odważna dusza 14Brave Soul15
Odważna dusza 16Odważna dusza17Odważna dusza18