Swobodny styl powstał w Europie, jego główne motto: "luz i wolność". Charakterystyczną cechą był wygląd praktycznej odzieży, która dzięki swej prostocie i wygodzie pozwala zastosować ten styl do codziennego noszenia. Swetry i dżinsy, wygodne koszule i spodnie, bluzy i T-shirty - wszystkie pasują do stylu casual.

Każda nowoczesna kobieta podąża za swoim indywidualnym wizerunkiem, a w codziennym życiu swobodny styl dla kobiet może ją żywo zaakcentować. Takie ubrania będą w stanie podkreślić swój niezależny charakter, oryginalność, a co najważniejsze - całkowitą swobodę działania. Każdego dnia ten styl staje się coraz bardziej popularny, a coraz częściej modne obrazy w swobodnym stylu pojawiają się na ulicach współczesnych miast.

Styl życia wolnej kobiety nie wynika z konwencji i zasad mody, on przede wszystkim wychodzi z własnej percepcji świata i może łączyć różne rodzaje strojów. Charakterystyczną cechą stylu casual jest odrzucenie obrzędowych lub formalnych ubrań, brak ścisłego i garnitury biznesowe a także elementy krajowe lub różne wykrochmalone koszule i lakierowane buty . Wolność i prostota - cechą charakterystyczną takiego kobiecego wizerunku.

Styl uliczny na co dzień pozwala być sobą w miejskiej dżungli. Wygodne i praktyczne kombinacje różnych rodzajów odzieży powinny przede wszystkim stworzyć komfort kobiecie i podkreślić jej naturalność i urodę.

Styl casual jest często wykorzystywany przez wiele kobiet biznesu, ponieważ jest wygodny i praktyczny. Ten unikalny styl ma motto: "Codziennie w całej swojej różnorodności". Nie ma jasnych ram i rygorystycznych ograniczeń dotyczących wyglądu.

Będąc modą bez granic, casual pozwala kobietom swobodnie poruszać się po całym świecie. I pokazując swoją jasną osobowość, skutecznie podkreśla swoją niezależność od opinii publicznej. Jeśli w pracy nie musisz przestrzegać surowego kodu ubioru, nie znajdziesz lepszego i wygodniejszego stylu niż zwykła firma. Wielu przedstawicieli różnych zawodów od dawna doceniało jego zalety.

Casual chic podkreśla szczególną lekkość, prostotę i zmysłowość kobiety. Takie zupełnie różne koncepcje można z łatwością łączyć w tym stylu.

Sukienki w stylu casual znacząco poszerzają zakres Twojego wizerunku. Nie może być żadnych konwencji i ograniczeń w doborze kolorów i stylów. Klasyczne szare, brązowe lub czarne odcienie w połączeniu z bielą, w swobodnym stylu mogą być swobodnie interpretowane w różnych odcieniach i ich kombinacjach. Spodnie w swobodnym stylu charakteryzują się swobodnym dopasowaniem, podkreślając osobowość postaci lub odwrotnie, ukrywając jej wady. Prawdziwym odkryciem był styl casual - z jego pomocą, wybierając styl spodni lub sukienki, można łatwo zamaskować nadwagę i elegancko podkreślić godność postaci. Mogą to być grube jeansy wykonane z cienkiej wełny lub welwetu. Najważniejsze to trzymać się złotego środka i nie przesadzać z liczbą kieszeni, zapięć i biżuterii. Wszystko powinno być stylowe, ciekawe i nowoczesne.

Sportowy styl casualowy pozwala łączyć zestawy przedmiotów, które podkreślają elegancję sylwetki, ale jednocześnie nie przechylają się w stronę czysto sportowych strojów. Jego główną cechą jest łączenie wygody w ubraniach i ograniczenie ruchu do minimum.

Różnorodne akcesoria w postaci różnych chust lub kapeluszy, oryginalnych kapeluszy, a także pasków i torebek w różnych kolorach pozwolą ci stworzyć harmonijny wizerunek w swobodnym stylu.

styl casual 1styl casual 2styl casual 3
styl casual 4styl casual 5styl casual 6
styl casual 7styl casual 8styl casual dress 9