Do niedawna wyrażenie "japońska moda" i "japoński styl" oznaczało zupełnie inne rzeczy we wschodnim motywie. Jednak powinieneś wybrać się na wycieczkę do japońskich rejonów Shibuya i Harajuku, ponieważ od razu zrozumiesz, co oznacza moda uliczna w Japonii.

Street Style Tokio

Współczesna moda uliczna i styl Tokio, w przeciwieństwie do powszechnego przekonania, nie są szare i nieatrakcyjne. Są jasne i błyszczą wszystkimi kolorami tęczy. To samo, wydaje się, tradycyjny styl szkolny, w Tokio ma swoje wskazówki, na przykład, B-Gyaru sugeruje narysować ołówkiem lub szminką w oku i zastosować sztuczną opaleniznę. Ale miłośnikom niezwykłych rzeczy spodoba się styl Gongoro. Jego wielbiciele wolą ciemną opaleniznę, rozjaśniają włosy i oczy i robią biały kolor. Jeśli lubisz jasne odcienie, to styl Yamanba, szczególnie dla Ciebie! Wszystko, czego potrzebujesz, to odmalować włosy w wyrazistych kolorach (na przykład, jasny szkarłat lub czerwono-pomarańczowy) i nosić jasne ubrania, kolory w hawajskim stylu wraz z licznymi akcesoriami.

Jednak nie bój się tego przedwcześnie. Jeśli chcesz podbić Tokio swoim indywidualnym stylem, nie musisz się spieszyć do takich skrajności. Mocne marynarki, zwężone jeansy, legginsy i legginsy to także charakterystyczne elementy garderoby japońskiej dziewczynki. Tutaj znajduje się również znakomita odzież: spódnice do kostek, ciemne spodnie i klasyczne sukienki. Ten styl ma swoją nazwę - Lolita Aristrocrat Gothic.

Styl uliczny Japonii

Moda uliczna w Japonii w 2013 roku stała się znacznie bardziej zróżnicowana i sprzeczna. Kamienie szlachetne są po cichu połączone z biżuterią do strojów, torebki z kreskówek z romantyczną koronką, szorstkie buty są połączone z powietrznymi spódnicami. I, co godne uwagi, nikt nie uzna, że ​​jesteś ubrany bez smaku. Wręcz przeciwnie, możesz być honorowany jako najbardziej podziwiany mod i jasno pokazać każdemu, co tak naprawdę oznacza styl ulicy w Japonii.

Japońska moda uliczna 1Japońska moda uliczna 2Japońska moda uliczna 3
Japońska moda uliczna 4Japońska moda uliczna 5Japońska moda uliczna 6
Japońska moda uliczna 7Japońska moda uliczna 8Japońska moda uliczna 9