Rysunki na ciele za pomocą henny są uważane nie tylko za najbezpieczniejsze, użyteczne, ale i najpiękniejsze. Mehendi na ramionach, ramiona zawsze wyglądają jakoś tajemniczo. Wszakże nie tylko tutaj przedstawiono wzory, ale też tajne znaki, które, jak wiele osób mówi, mogą mieć znaczny wpływ na losy człowieka.

Najpiękniejsze mehendi na ramieniu

Jeśli mówimy o tradycyjnych indyjskich rysunkach, to zawierają one wszystkie rodzaje cienkich linii, które płynnie zamieniają się w motywy kwiatowe. Szczególną uwagę należy zwrócić na obraz lotosu, symbol czystości, mango i pawia. Wszystkie są uważane za symbol kraju Mahatmy Gandhiego.

Według twórców Mehndi, jeśli chcesz przedstawiać mehendi, zarówno na ramieniu, jak i na łokciu, wtedy im ciemniejszy rysunek, tym silniejsza jest miłość i uczucia do partnera. Czerwony cień powinien być preferowany dla tych, którzy starają się zajmować kierownicze stanowiska i wpływać na innych.

Jeśli przedstawisz zwierzę, kwiatowy ornament na ramieniu, możesz w ten sposób uchronić się przed chorobami. Bez wchodzenia w ezoteryczne szczegóły znaczenia każdego wzoru, nie byłoby zbyteczne, aby wspomnieć, że biotattooing wygląda bardziej elegancko, jeśli składa się z ażurowych, czasem etnicznych motywów. Ponadto można dodawać różnego rodzaju punkty, okręgi, zakrzywione linie, diamenty i tak dalej.

Ważne jest, aby wspomnieć, że istnieje kilka stylów wykonywania mehendi:

  1. Azjatycki Dominują motywy wegetatywne.
  2. Arabski . Tatuaż przypomina arabski haft.
  3. Indian Duże projekty są jak rękawiczki lub koronkowe skarpetki.
  4. Afryki Dominują tu geometryczne wzory.

Jeśli chodzi o jakość tatuażu z henny, będzie on trwał mniej niż 30 dni na ramieniu. To prawda, nie można tego powiedzieć o wzorach na stwardniałej skórze.

mehendi na ramieniu1mehendi na ramieniu2mehendi na ramieniu3
mehendi na ramieniu4mehendi na ramieniu5mehendi na ramieniu6
mehendi na ramieniu7mehendi na ramieniu8mehendi na ramieniu9