Wraz z nadejściem ciepłego sezonu każdego z nas, chcemy pewnych jaskrawych zmian nie tylko w duszy, ale także w wyglądzie. Jednym ze stylowych rozwiązań, szczególnie dla tych, którzy nie są gotowi na radykalne zmiany, jest design gwoździ. Letni manicure 2018 to kolor najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych pomysłów, w którym każda dziewczyna będzie mogła podkreślić swoją osobowość.

Letni manicure 2018 - trendy w modzie

Na nowych pokazach styliści podkreślali, że w nowym sezonie wszystko, co chwytliwe, ostre, szokujące, ma znaczenie. Nie bój się eksperymentować, łącząc kilka technik w jednym projekcie. Takie podejście doskonale koresponduje z gorącym sezonem i jednocześnie demonstruje twoją determinację i niezwykły styl. Projektanci używają najciekawszych narzędzi, które pomogą uczynić nagietki jasnym akcentem w obrazie lub stylowym dodatkiem. Let's review manicure summer 2018 - trendy w modzie:

 1. Faktury . W nowym ciepłym okresie rzeczywistym rozwiązaniem będzie projekt z reliefem i wystrojem nad głową. W nurcie pozostaje akrylowe formowanie w formie kompozycji kwiatowo-owocowej, rysunki 3D żelu, kamienie wolumetryczne i koraliki.
 2. летний маникюр 2018 модные тенденции
 3. Monochromatyczny . Rozwiązania jednokolorowe stały się charakterystycznym wyborem, uniwersalnym dla codziennych łuków. Powlekanie monochromatyczne jest mile widziane zarówno w jasnych kolorach, jak iw lakonicznych odcieniach, co zapewnia długi nos.
 4. маникюр лето 2018 модные тенденции
 5. Miękka forma . Dokładne naturalne paznokcie wciąż znajdują się w czołówce w tym sezonie. W modzie pozostaje miękki kwadrat, owal, migdał. Jednak zakazy na ostrych i nietypowych granicach nie są tak kategoryczne, jak w zimnych porach roku.
 6. стильный летний маникюр 2018
 7. Etno-styl . Trendem mody w tym sezonie było malowanie ornamentów w kierunku etnicznym. Nie jest konieczne ubranie się w odpowiednim stylu.
маникюр лето 2018

Letni manicure 2018 na krótkie paznokcie

Właściciele o naturalnej krótkiej długości nie muszą pozostawać lakonicznie w wyborze wystroju swoich długopisów. Opcja wygrana-wygrana to lato manicure 2018 na Feng Shui. Jednocześnie ogólny wygląd może być kontrastowy, a nawet jasny. Jako ozdoba dwóch palców może służyć jako rysunki i abstrakcyjne wzory, potłuczone szkło, cekiny. Ale przy wyborze dekoracja z kryształkami , lepiej nie przesadzać z ich ilością. Krótko mówiąc, mile widziane są różne kombinacje wzorów francuskich i księżycowych w letnich kolorach.

летний маникюр 2018 на короткие ногти

Letni manicure 2018 na długie paznokcie

Dla dziewcząt z długimi "pazurami" granic w wyborze pięknej sztuki paznokcia nie istnieje. Najmodniejsze stylizacje paznokci latem 2018 roku to połączenie kilku kontrastowych instrumentów. W tym przypadku można łączyć metalowe cekiny, folię i żel barwny, dekor teksturowany i matowe wykończenie, kryształy, kamienie i neonowe odcienie lakieru. Jednak fashionistka z długimi paznokciami jest ważna, aby uważnie monitorować stan kutikuli i skóry rąk. Wynika to z faktu, że piękny design i długa długość płytek paznokciowych muszą zwrócić uwagę na dłonie.

летний маникюр 2018 на длинные ногти

Letnie Manicure Pomysły 2018

Najpopularniejszym rozwiązaniem kolorystycznym w wyborze lakieru do paznokci jest czerwony i wszystkie jego odcienie. Szczególnie mile widziane mieszane kolory, na przykład szkarłatne i głęboko nasycone kolory - burgund, marsala, cegła, wino i inne. Rzeczywisty i uniwersalny jak na codzienny styl, cebula biznesowa a wyjście jest uważane za połączenie klasycznych odcieni czerni i bieli. Gorący sezon nie zaprzecza użyciu neutralnej palety. Ale takie pomysły uzupełnią jedynie kobiecy wizerunek. Spójrzmy na recenzję - stylowy letni manicure 2018 nowych pozycji:

 1. Ze zdjęciami . W lecie najbardziej istotne są zdjęcia kwiatów i owoców na paznokciach. W tym samym czasie możesz ozdobić swoje pióra nieistniejącymi i egzotycznymi owocami i pąkami.
 2. идеи летнего маникюра 2018
 3. Letni manicure morski . Charakterystyczne dla całego okresu lata jest design z wizerunkiem plaży, muszli, fal morskich, zachodów słońca, palm i innych istotnych tematów morza rozwiązań. W nurcie i atrybutach marynarki wojennej - kotwice, kierownica, statki i wiele innych.
 4. летний маникюр 2018 новинки
 5. Na wieczór . Tworząc sztukę paznokci do wieczornego ukłonu, kamienie szlachetne pozostają niepokonanym wyborem. Jednocześnie styliści upierają się przy dekorowaniu ciemnego lub jasnego tła kamieniami, lepiej pasującymi do koloru sukni.
 6. дизайн ногтей лето 2018
 7. Rama . Trendem mody w tym sezonie było kontrastujące wytyczenie granic płytek paznokcia. Jest to nie tylko stylowy sposób podkreślenia jego wyjątkowości, ale także możliwość wizualnego dostosowania kształtu.
летний маникюр 2018 года

Jasny letni manicure 2018

Doskonałe i kontrastujące rozwiązania to faktyczny wybór sztuki paznokci w sezonie letnim. Nasycenie i soczystość odcieni sprawi, że cały obraz będzie atrakcyjny lub doda zastrzeżony akcent do zarezerwowanej kombinacji. Modne paznokcie w lecie 2018 r. - monofoniczna powłoka każdego palca z własnym kolorem. To rozwiązanie jest łatwe w użyciu, ale wygląda imponująco. Szczególnie popularne były lakiery kwasowe i neonowe. Kolejnym modnym trendem jest tęcza, jak na standardowym zdjęciu i abstrakcja.

яркий летний маникюр 2018

Frozen Nails - Summer 2018

Wybór krawędzi paznokcia to klasyczny wzór, odpowiedni do obrazu w dowolnym stylu. Tradycyjne połączenie białego uśmiechu i neutralnej bazy pozostaje wygraną. Ale ta opcja nie wygląda atrakcyjnie, dlatego styliści polecają uzupełnienie klasycznej francuskiej kurtki kamieniami, cekinami, cekinami, kamifubukami i innymi dekoracjami. Modny letni manicure 2018 - to także fantastyczne rozwiązanie. W trendzie występują rysunki kolorystyczne i gradientowe, kombinacja z przydziałem otworów, nierównymi i geometrycznymi szarościami, wklęsłą listwą. Wygląda i jest prosty w konstrukcji z jasną folią.

ногти френч лето 2018

Manicure z błyszczy - lato 2018

Wszelkie błyszczące efekty na paznokciach pozostają modne w sezonie letnim 2018. Najprostszym, ale bardzo pięknym rozwiązaniem jest żel lub lakier z brokatem lub drobnymi iskrami. W trendzie rozciąganie pozostaje na płytce paznokcia. W takim przypadku nasycenie błyszczącym elementem może znajdować się zarówno na krawędzi, jak i na korzeniu. Manicure summer 2018, trendy w modzie, które zawsze mają na celu zaakcentowanie pięknej sztuki paznokcia, mogą uzupełnić nie tylko wieczorowe i romantyczne kombinacje, ale także codzienne łuki miejskie. Mniej jasne, ale bardzo efektowne spojrzenia błyszczą przy pomocy perłowy ściereczką i drobny proszek.

маникюр с блестками лето 2018

Lunar Manicure 2018

Przydział dziury w tym sezonie pozostaje tak popularny, jak klasyczna francuska kurtka. W tym przypadku najbardziej efektywnym i stylowym rozwiązaniem będzie jasne pokrycie płyty i przezroczysty półksiężyc w pobliżu korzenia. Aby podkreślić i zwrócić uwagę na stylowe zdobienia paznokci, można zaakcentować granicę kontrastowymi kolorami, kamieniami i koralikami, pasami folii. Księżycowy projekt nowości lata 2018 roku to ukształtowane półksiężycowe ugrupowanie. Oprócz popularnego w ostatnim sezonie geometrycznej dziury w tym roku w tendencji obrazu serca, chmur lub po prostu ażurowy lok.

лунный маникюр лето 2018

Pastelowy manicure - lato 2018

Delikatne odcienie lakieru - moda na dopełnienie codziennego lub eleganckiego wizerunku w romantycznym stylu. W tym nurcie połączenie kilku kontrastujących jasnych kolorów - brzoskwini, cytryny, mięty, oliwy i innych. W takim przypadku można wybrać najlżejsze nieproporcjonalne odcienie lub bardziej nasycone roztwory. Paznokcie letnie 2018 w pastelowym deseniu można dopełnić pięknym wystrojem. Najprostsze jest matowe wykończenie, które podkreśla twoją dokładność. Ale jeśli szukasz bardziej atrakcyjnych narzędzi, zatrzymaj się w pięknych dżetów, bulionie, błyszczy, folii.

пастельный маникюр лето 2018

Manicure ombre - lato 2018

Piękne przejścia kwiatów i delikatne wzniesienia nie mogą pozostać w czołówce przeglądów mody w nowym sezonie letnim. Stylowa ombre na paznokciach 2018 - połączenie bieli z pastelowymi odcieniami. W takim przypadku można użyć kilku kolorowych lakierów na różnych palcach w jednym projekcie. Letni manicure z 2018 roku to także trójkolorowy zestaw kontrastowy. Kombinacje fioletu, różu i pomarańczy są uważane za aktualne. Jednak wybór odcieni może być jednym kluczem, oddzielonym ostrym przejściem. W trendzie występuje ombre pionowa i pozioma.

маникюр омбре лето 2018

Matowy manicure - lato 2018

Matowy top stał się uniwersalnym narzędziem do każdego typu stylowego wzornictwa. Takie pokrycie jest aktualne zarówno w monofonicznej sztuce paznokciowej, jak iw rozwiązaniach wykończeniowych. Popularność efektu matowego wynika z jego schludnego wyglądu. Letnia stylistyka paznokci 2018 prezentowana jest w żywszych i bardziej chwytliwych kolorach. Jednak jako tło dla kamieni, błysków, rysunków i teksturowanego wystroju, istotne są zarówno neutralne tony, jak i klasyczna czarno-biała paleta. Bardzo nietypowa, matowa stylizacja paznokci wygląda w stylu "kocie oko" i z przejściem gradientowym.

матовый маникюр лето 2018

Manicure w paski - lato 2018

Jednym z popularnych trendów w nadchodzącym gorącym sezonie są takie proste, ale bardzo atrakcyjne paski. Wszystkie kierunki linii są popularne: poziome, pionowe, przekątne, skrzyżowane oraz w stylu negatywnej przestrzeni. Modny letni wzór na paznokcie 2018 - to cienkie paski, szerokie formy, a także ich połączenie. Paski można malować lakierem lub wykonywać za pomocą narzędzi dekoracyjnych, z których najpopularniejszym był folia. Ten wzór może ozdobić jeden lub więcej palców i wszystkie płytki paznokcia na ramieniu.

маникюр с полосками лето 2018

Pomysły na letni pedicure 2018

W gorącym sezonie projekt paznokci na rękach zawsze idzie w parze z pedicure. W końcu, przez otwarte buty opieka nad palcami jest po prostu niezbędna. Letni manicure i pedicure 2018 może być taki sam lub inny. Identyczne pomysły są reprezentowane przez powłokę monofoniczną. Ale jeśli wykonasz zdobienie paznokci z dekoracją, możesz użyć różnych narzędzi do rąk i stóp. Pamiętaj, że przed procedurą dekoracyjną musisz wykonać kosmetyk. Zwróć uwagę nie tylko na usunięcie naskórka i wyrównanie płytki paznokcia, ale także na pilling. Zobaczmy najmodniejszy pedicure 2018:

 1. Zakończ na kciuku . Ta opcja wygląda i jest piękna, a jednocześnie zwięzła. Po udekorowaniu kciuka obrazem lub wystrojem, odpocznij jednokolorowe lub ułóż kurtkę.
 2. идеи летнего педикюра 2018
 3. Monochromatyczny wzór w jasnych kolorach . Jasny monochromatyczny pedicure nadaje się do każdej sytuacji. Ta opcja uzupełni chwytliwe wieczorne zdobienia paznokci na dłoniach, codzienne jasne rysunki lub stanie się detalem o identycznym wyglądzie.
 4. летний маникюр и педикюр 2018
 5. Druki i tłoczenie . W trendzie pozostają kolory w zwierzęcym stylu - pod żyrafą, zebrą, lampartem, tygrysem. Oprócz abstrakcyjnych nadruków, moda jest eleganckim rysunkiem symetrycznym poprzez stemplowanie. Szczególnie popularne są kwiaty i koronki na ciemnym tle.
 6. ногти лето 2018
 7. Wielobarwny styl . Najprostszy, ale idealny na letnie łuki to monochromatyczne pokrycie każdego palca kolorem. W takim przypadku gradienty będą również istotne, gdy styl tęczy znów wygra.
дизайн ногтей лето 2018