Wygląd stylu jest dość specyficzny. Jest to jasny i śmiały łuk z szalonym makijażem, odważnymi włosami i niesamowicie jasnymi ubraniami. Projektanci używają tych notatek już dziś na najmodniejszych wybiegach. Bardzo łatwo jest inkarnować się w kolesiu.

Sekrety kolesiów makijażu

Makijaż w stylu ma swoje charakterystyczne cechy. Po pierwsze jest nieskazitelny wygląd twarzy. Skórę należy oczyścić, nawilżyć i ujędrnić. Tajemnica idealnego makijażu w stylu lat 60. to odpowiednio podkreślone oczy: linie są jasne i jasne, zgrabne strzały, starannie pomalowane rzęsy - to jest to, co pędzi w pierwszej kolejności. Wieczorny makijaż tanecznej dziewczyny w pełni pozwala na bujne rzęsy.

Wygląd stilyag nie tylko sugeruje makijaż tematyczny, ale także fryzjer. Możesz spróbować wysokiej bouffant, z naciskiem na grzywkę. Zgodnie z najnowszymi trendami ładna dziewczyna Powinien "nosić" absolutnie gładkie fryzury, które są wyprostowane za pomocą żelazka do włosów. Możesz grać w kontraście: wiatr małe lub średnie loki z przodu lub z tyłu. Aby obraz był kompletny, nie można obejść się bez odpowiedniej odzieży i butów.

Krok po kroku Modne style makijażu

Aby makijaż był udany, musisz dokładnie przygotować skórę. Nie każda dziewczyna jest właścicielem idealnej skóry. Podstawową procedurą, aby to naprawić, jest codzienna opieka pełnoprawna. Nie myj mydłem, jeśli nie chcesz, aby skóra szybko się zestarzała. Wybierz kompleksową opiekę, biorąc pod uwagę rodzaj skóry i wiek. Mydło, specjalne mleko, tonik i balsam stanowią podstawę tego zabiegu.

Przed zastosowaniem stylowy makijaż, ukryj małe wady i cienie. Tonalny krem ​​poprawi cerę. Makijaż oczu w stylu styegi polega na stosowaniu cieni. Najważniejsze to wykluczyć ciemne odcienie. Wszystkie jasne kolory są mile widziane. Biorąc pod uwagę kolory przyszłego stroju, możesz łatwo wybrać to, czego potrzebujesz. Bądź bardziej ostrożny przy stylizacji makijażu dla brązowych oczu.

Strzały należy narysować cienką szczotką, zaczynając od wewnętrznych kącików oczu. Stopniowo pogrubiające, strzałka "przychodzi" do zewnętrznej krawędzi górnej powieki. Pożądane jest, aby końcówka została podniesiona żarliwie w górę. Rzęsy są malowane dwukrotnie. Za każdym razem, gdy trzeba je czesać, wynik zaskoczy Cię przepychem.

Jeśli chodzi o usta, im jaśniejsza szminka, tym lepiej. Wybierz odcień, który przemawia do Twojego wizerunku. Pod zakazem są ciemne odcienie szminki. Ulubione to odcienie czerwieni, lili i różu.

jak zrobić kolesie z makijażu 1jak zrobić kolesie z makijażu 2jak zrobić makijaż kolesie 3
jak zrobić kolesie z makijażu 4jak zrobić kolesie z makijażu 5jak zrobić kolesie z makijażu 6
jak zrobić kolesie z makijażu 7jak zrobić kolesie z makijażu 8jak zrobić kolesie z makijażu 9