Czy zastanawiałeś się kiedyś, co inspiruje wielkich ludzi do nieśmiertelnych dzieł? Jakie cechy musi mieć prawdziwa muza? Niepowtarzalny, indywidualny styl? Trudny typ charakteru czy umiejętność wpajania wiary i wiary w ideę? W każdym razie ludzie, którzy inspirują celebrytów do pracy, nie są zwykłymi osobami.

Miej Karl Lagerfeld dużo "inspirujących". Różnią się od siebie, preferują różne ubrania, różnią się wiekiem i rodzajem aktywności. Ale każdy ma jedno podobieństwo - indywidualność. Sam projektant wielokrotnie powtarzał, że nie akceptuje wszystkiego, co banalne. I nie trudno w to uwierzyć, ponieważ aby zostać dyrektorem artystycznym domu Chanel i głównym projektantem Chloé, trzeba zrozumieć nie tylko tkaniny i nici, ale także ludzi. Przeanalizujmy więc, jakie osoby inspirują utalentowanego projektanta mody do pracy. Należy od razu zauważyć, że nie można wymienić wszystkich muzy, ale najjaśniejsze i nie "banalne" będą obecne na liście.

Ludzie, którzy inspirują Karla Lagerfelda do tworzenia kolekcji

Tytuł najbardziej utalentowanej muzyczki Lagerfelda trafił do Karin Roitfeld, redaktor naczelnej francuskiego magazynu Vogue. Dlaczego właśnie ona? Karl uważa, że ​​Karin bardzo sprytnie omija pułapki, które są najczęściej stylistami. Jest dobrze zorientowana w modzie, silna i inteligentna. Kobieta nie waha się nosić markowych przedmiotów w codziennym życiu i zawsze idealnie łączy ze sobą wszystko. Karin nie uczestniczyła w prezentacji żadnej kolekcji domu Chanel, ale pozostaje inspiracją dla projektanta. Niektórzy uważają, że wygląd Karin jest osobliwy, ale w jej życiu dowiodła, że ​​najważniejsze jest bycie samowystarczalnym, a nie tylko piękną lalką.

Muse 1muza 2

Drugą ideologiczną inspiratorką jest Amanda Harlech. Jest doradcą ds. Domów mody. Chanel a jednocześnie niezastąpiona "prawica" Karla Lagerfelda. Dzięki Amandzie linie Chanel pozostają szokujące, arystokratyczne i mają lekkie nuty "starej" Francji. Pamiętaj o dekoracjach z motywami kwiatowymi, słynnymi kokoshnikami i zaktualizowanymi sukienkami z tweedowymi kurtkami i spodniami - wszystko to powstaje dzięki utalentowanej Amandzie Harlech.

muza 3muza 4

Następną muzyką jest Anna Piaggi. Jej znajomość z Lagerfeldem miała miejsce na początku lat 80., kiedy to zaczęła kierować magazynem mody "Vanity", a pod koniec lat 80. została konsultantką włoskiego wydania "Vogue". To pod jej kierownictwem publikacja stała się kultowa i bardzo znana. 10 lat po pierwszym spotkaniu Karl Lagerfeld opublikował książkę o chwytliwym tytule "Karl Lagerfeld Paints Anna Piaggi", który był poświęcony Annie i jej ekscentrycznym strojom. Przez wszystkie lata swojej działalności Anna Piaji nigdy nie wychodziła publiczności w tym samym stroju i często przynosiła ciekawe ciekawe nuty do stylu.

Muse 5Muse 6

Zainspirowany przez Karla Lagerfelda i Vanessę Paradis, aktorkę i modelkę pochodzącą z Francji. Vanessa stała się najbardziej żywą i rozpoznawalną twarzą Domu Chanel. Kobieta reklamowana perfumami COCO, przepełniona zachwytem i lekkością, klasyczne torby Cambon w pikowanym stylu i szminka Rouge COCO. Vanessa uosabia kobiecość i wyrafinowanie, które podbiło projektanta.

muse 7muza 8

I oczywiście nie można zapomnieć o Lily Allen. Wykroczyła poza ramy i pojawiła się przed legendarnym projektantem, nie eleganckim i powściągliwym, ale skandalicznym i niezwykłym. W nim marka koncentruje się na bardziej dynamicznej i młodszej widowni. Lily Allen zaprezentowała widzom jasne torby z serii CHANEL COCO COCOON, a także kilka modeli ubrań.

Muse 9Muza Karla Lagerfelda 10

Oprócz wymienionych nazw, Tilda Swinton, Caroline Seiber i Svetlana Metkina również mogą łatwo ubiegać się o tytuł muza Lagerfeld.