Delikatny i dyskretny, na pierwszy rzut oka, beżowy kolor może być wygrany korzystnie, dzięki czemu twoje ręce z jego pomocą są bardziej doskonałe i delikatne.

Pomimo tego kolor nago na pierwszy rzut oka wydaje się nudne i nieprzyjemne, ale z jego pomocą uchwyty kobiece mogą być dosłownie przekształcone. Manicure beżowy może stać się główną atrakcją całego obrazu. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni projekt i poprawnie umieścić wszystkie akcenty.

Manicure z beżowym lakierem

Ostatnio bardzo popularne jest dekorowanie jednego gwoździa, reszta pozostaje nietknięta. Najczęściej nacisk kładzie się na palec serdeczny. W takim przypadku należy zastosować brokat, cyrkonie lub jakiś wyrazisty wzór. Interesujące będzie również spojrzenie na kombinację kilku technik. Może być drukowanie lamparta , ozdobione cyrkoniami, w formie księżycowej kurtki. A jeśli użyjesz szelaku lakierowanego, ten projekt będzie długo służyć zadowoleniu swojej kochanki.

beżowy manicure1beżowy manicure2beżowy manicure3

Miłośnicy uwagi i imprez klubowych z pewnością polubią beżowy manicure z cekinami i błyszczykami, co pomaga stworzyć efektowny i stylowy wizerunek. Również za pomocą tych elementów dekoracyjnych możesz stworzyć piękną codzienną wersję, która sprawi Ci przyjemność dzięki swojej ekscentryczności. Na przykład może być kolorową, półprzezroczystą podstawą, ozdobioną opalizującymi cyrkoniami na paznokciach. Ale palec serdeczny może być ozdobiony złotym lub srebrnym blaskiem.

Właściciele długich paznokci mogą nakładać czarne paski na beżową powłokę i dekorować je według własnego uznania. Mogą to być te same cyrkonie lub brokaty.

beżowy manicure4beżowy manicure5beżowy manicure6

Jedna z uniwersalnych opcji może być bezpiecznie uznana za beżowy manicure o wzorze charakterystycznym dla bardziej romantycznych i wyrafinowanych natur. Mogą dodać obraz na randkę, a nawet ślub. Na przykład, na wybranej podstawie, konturowy wzór ciemniejszego odcienia lub mały kwiatowy nadruk w białym kolorze będzie wyglądał bardzo delikatnie. Ale ci, którzy chcą pokazać oryginalność, warto każdy gwóźdź udekorować na różne sposoby.

beżowy manicure8beżowy manicure7beżowy manicure9

Beżowy manicure na krótkich paznokciach

Miękka kolorystyka lakieru pozwala mu służyć nie tylko jako dobra podstawa do długich paznokci. Jest to uniwersalna opcja. Ponadto ten odcień ma ogromny plus, który zadowoli wiele kobiet. Faktem jest, że beżowy kolor manicure na krótkich paznokciach wizualnie je wydłuża. W związku z tym chęć posiadania paznokci nieco dłuższych niż własne jest całkiem możliwa.

Krótkie paznokcie - to nie jest wymówka, aby ograniczyć się do projektu w stylu monochromatycznym. W dowolnej długości możesz zastosować odbitki w modzie i różne szybowce. Jednak pióra będą wyglądać pięknie, jeśli są zadbane. Na przykład, przykrywając paznokcie beżowym lakierem, możesz udekorować je u nasady łuski srebrnymi cekinami. Uzyskaj bardzo modny i delikatny wizerunek. Ale miłośnikom etnicznych motywów spodoba się wzór kontrastu. Może to być również delikatna koronka lub niektóre hieroglify. Cóż, jako codzienną opcją jest preferowanie manicure w odcieniach beżu. W tym samym czasie wszystkie paznokcie mogą być ozdobione różnymi odcieniami niuansów.

Wykorzystanie pastelowych tonów pomaga i kobietom biznesu, które muszą przestrzegać surowego kodu ubioru. W takim przypadku beżowy manicure będzie idealną opcją i podkreśli kobiecość i profesjonalizm kobiet biznesu. Na przykład możesz zrobić manicure w odcieniu beżowego księżyca lub udekorować swoje paznokcie kurtką, używając nagich tonów.

beżowy manicure10beżowy manicure11beżowy manicure12

I na koniec chcę dodać, że manicure w kolorze beżu wygląda idealnie na każdej długości paznokcia, ale jeśli tylko są zadbane. Ponadto ten kolor dobrze pasuje do innych, szczególnie do czerni. Jest to dobra okazja do stworzenia kontrastu kolorów.

beżowy manicure13beżowy manicurebeżowy manicure15
beżowy manicure16beżowy manicure17beżowy manicure18
beżowy manicure19beżowy manicure20beżowy manicure21