Eli Saab, najsławniejszy couturier libański, od dawna cieszy się światową sławą. Możesz mówić o pięknie swoich luksusowych strojów przez bardzo, bardzo długi czas i możesz je podziwiać bez końca. Stroje, haftowane dżetami i ozdobione miniaturowymi aplikacjami, uchwycą ducha nie tylko zwykłych fashionistek, ale także specjalistów, jak mówią, z doświadczeniem.

Antyczne notatki w nowej kolekcji Elie Saab wiosna-lato 2014

Nowa kolekcja Elie Saab wiosna-lato 2014 została zaprezentowana podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Bez wątpienia spowodowała morze entuzjastycznych recenzji.

Projektant czerpał inspirację z obrazów słynnego artysty Lawrence'a Alma-Tadema (który stworzył jego dzieła w XIX wieku), które przedstawiają kolorowe sceny ze starożytnej kultury. Dziewczęta na wybiegu w sukienkach El Saab 2014 przypominały młode rzymskie panienki ubrane w półprzezroczyste szaty, na tle olśniewającego błękitnego nieba i przezroczystej wody.

Notatki starożytnych strojów wieczorowych Elie Saab 2014 były oglądane w różnych draperiach i wysokich talii. Latające przezroczyste tkaniny lekko odsłaniają kobiece ciało. Ramiona są często otwarte. Cyrkonie migoczą, lekkie miniaturowe aplikacje zwiększają objętość, ale nie powodują pogorszenia obrazu. Szybujące pociągi są bardzo eleganckie. Akcesoria tutaj w ogóle do niczego. Małe sprzęgło dopełnia wygląd. Taka dziewczyna jest jak nieważka bogini, delikatna i piękna.

Rozwiązania kolorystyczne

Szczególną uwagę zwraca się na zakres kolorów prezentowanych modeli. Dominowały kolory pastelowe: różowy, niebieski, żółty, biały, marmur. Couturier będzie w stanie pokonać dowolny kolor. Na ogół lubi bawić się cieniami. Dowodem tego jest gradient koloru, który zdobi niektóre sukienki.

Kolekcja utalentowanych libańskich Elie Saab wiosna-lato 2014 rusza w jego piękno i elegancję. A jak mogłoby być inaczej, jeśli sukienki są ozdobione najlepszymi koronkami, wykwintnym haftem, mikroskopijnymi koralikami i kosztownymi cekinami!

elie saab spring summer 2014 1elie saab spring summer 2014 2elie saab spring summer 2014 3
elie saab spring summer 2014 4elie saab spring summer 2014 5elie saab spring summer 2014 6
elie saab spring summer 2014 7elie saab spring summer 2014 8elie saab spring summer 2014 9