Wielu projektantów i couturierów w nowym sezonie wiosenno-letnim wykazuje pragnienie egzotycznych kolorów. Jedną z popularnych opcji w 2013 roku jest druk lampartów, który utrzymuje modne pozycje przez kilka sezonów z rzędu. Ten rysunek, który podkreśla dziki i dziki kobiecy charakter, został zainspirowany przez wirtuozów świata mody, aby stworzyć bardzo kobiece i seksowne sukienki od kilkudziesięciu lat z rzędu.

Wielu projektantów w nowym sezonie sprawiło, że nadruk z lamparta był bardziej psotny i lekki, dodając do tego tak intensywne letnie kolory, jak cytryna, żółty, niebieski i niebieski.

Jednak ten obraz z nadmiernym naciskiem na to może nadać Twojemu zdjęciu niepotrzebnego wulgarności, zamiast oryginalnej seksualności. Dlatego, aby ubrania w kolorze lamparta wyglądały tak elegancko, jak to tylko możliwe, musisz być w stanie prawidłowo je połączyć. Przeanalizujmy szczegółowo, w oparciu o porady stylistów, jak prawidłowo nosić leoparda.

Porady stylisty:
 1. Najlepszy ze wszystkich, jeśli w wybranym zespole będzie tylko jeden element z farbowaniem lamparta. Wszystkie inne ubrania powinny być odbierane w kojących kolorach.
 2. Nie łącz wydruku lamparta z wzorami w groszki, klatką, paskiem, ubraniami o jasnych kolorach, a także z drukuj inne zwierzęta, na przykład: tygrys lub zebra.
 3. Aby Twój strój nie wyglądał wulgarnie, ubrania w kolorach lamparta powinny wybierać najprostszy wzór, ponieważ sam ten obraz przyciąga uwagę innych.
 4. Gdy zakładasz kurtki, spódnice, tuniki lub sukienki z lamparta, powinieneś starać się używać jak najmniejszej biżuterii i biżuterii.
 5. Lampart w niskiej jakości ubraniach będzie wyglądał smakująco i tanio. Dlatego, aby zapobiec takiemu błędowi przy wyborze ubrań tego koloru, należy zwrócić uwagę na jakość zakupionego przedmiotu.
 6. Nie zaleca się łączenia w jednym zdjęciu akcesoriów z nadrukiem lamparta, takich jak okulary, torba z kopertą lub pasek, a także wykonywanie czynności w takich samych kolorach, jak spodnie lub bluzka.

Przez większość czasu większość fashionistek używa lamparta w wieczorowej garderobie, chociaż na co dzień wygląda to świetnie. Wiele osób interesuje się tym, z czym łączy się lamparta, ponieważ zawsze chcesz wyglądać elegancko i harmonijnie. Bazując na radach projektantów i projektantów mody, połączenie tego egzotycznego koloru z innymi kolorami nie jest tak trudne, a wybór opcji jest dość duży.

Lampart wydruku 1Lampart wydruku 2Lampart wydruku 3
Lampart wydruku 4Lampart wydruku 5Lampart wydruku 6

Jaka jest kombinacja druku lamparta?

Oferujemy kilka opcji odpowiedzi na to pytanie:

 1. Połączenie tego druku i czarnego koloru jest uważane za klasyczne. Na przykład: aby stworzyć interesujący i modny wizerunek, wystarczy go założyć krótka czarna sukienka z butami z nadrukiem lamparta.
 2. Połączenie tego popularnego koloru i ubrań w beżowych kolorach jest uważane za bardzo eleganckie. Doskonale się uzupełniają i uzupełniają, będąc tradycyjnym zespołem.
 3. W tym roku modowy leopard w połączeniu z kolorem mięty i khaki. Te kolory trafiają niemal do wszystkiego i pozwalają ci być wyjątkiem od reguły, dodając osobowość twojemu strojowi.
 4. W 2013 r. Kombinacja lamparta i czerwonego ubrania jest uważana za niebezpieczną, choć przy odpowiednim podejściu tworzy niesamowity świąteczny wygląd. Uważa się za właściwe dodanie jasnego akcesorium, na przykład: paska lub sprzęgła do podstawowych kolorów lamparta.
 5. Według niektórych projektantów, wiele nietypowych kolorów może doskonale współistnieć z nadrukiem lamparta, takimi jak odcienie zielonkawożółtego, różowego, pomarańczowego i żółtego. Wybierając taką kombinację, musisz zachować szczególną ostrożność i spróbować użyć tylko jednego małego akcentu kolorystycznego.

Po szczegółowym przeanalizowaniu lamparta z bieżącego roku, z którym należy go połączyć i jak prawidłowo nosić, warto zauważyć, że ci przedstawiciele pięknej połówki, którzy wciąż nie mają ubrań w tym egzotycznym kolorze, zdecydowanie powinni go kupić. Mimo wszystko, ten druk, wielu znanych projektantów od dawna klasyfikuje się jako modne klasyki.

Lampart wydruku 7Lampart wydruku 8Lampart wydruku 9
Lampart wydruku 10Lampart wydruku 11Lampart wydruku 12