Często musimy usłyszeć słowo "elegancja", które odnosi się do odzieży, stylu, zachowania. Elegancja - co to jest? Jakie cechy powinna kobieta powinna być uważana za elegancję? Niemożliwe jest wyjaśnienie znaczenia tego słowa z naukowego punktu widzenia. Jak urok, urok, charyzma, elegancja - to cała gama wrażeń, które powstają, gdy patrzy się na dziewczynę. Nie podlega tymczasowym zmianom, nie wpływają na nią trendy w modzie. Ale to nie znaczy, że możesz być elegancki, ignorując trendy w świecie mody.

Elegancja w ubraniach

Dziewczyna, którą ludzie wokół uważają za elegancką, wie wszystko o zasadach tworzenia garderoby, modnych kolorach, sylwetkach i fakturach. Nigdy nie kupi ubrań po prostu, przypadkowo, spontanicznie, ponieważ rozumie, że wszystkie elementy garderoby powinny być harmonijne, przemyślane, połączone. To właśnie myśl jest głównym sekretem elegancji w ubraniach.

Istnieją inne zasady elegancji. Po pierwsze, jakość rzeczy. Opinia, że ​​eleganckie rzeczy są drogie, jest zła. Aby wyglądać elegancko, nie trzeba kontaktować się z osobistym krawcem ani uzupełniać garderoby w elitarnych butikach. Przy wyborze rzeczy zwracaj uwagę na krój, detale, materiał. Koszt rzeczy nie ma znaczenia. Najważniejsze, jak to wygląda.

Prostota ubrań jest mile widziana. Zbędne detale i pretensjonalność wizualnie obniżają cenę nawet najdroższej rzeczy. Dotyczy to również akcesoriów, które wyglądają nadmiernie wulgarnie, co nie jest połączone z koncepcjami "elegancji" i "stylu". Elegancka dama nigdy nie pozwoli sobie na korzystanie z taniej popularności, opartej na długości "ultra-mini", głębokich dekoltowych, przezroczystych tkaninach i oburzających cięciach. I o dokładności (pogniecione ubrania, plamy, zadrapania, pellety) i nie warto o tym mówić.

czym jest elegancja 1czym jest elegancja 2czym jest elegancja 3
czym jest elegancja 4czym jest elegancja 5czym jest elegancja 6
czym jest elegancja 7czym jest elegancja 8czym jest elegancja 9