Nowoczesny rynek zapewnia szeroką gamę damskich torebek ze skóry ekologicznej. Pozwól sobie na kilka z tych akcesoriów w różnych porach prawdziwej skóry nie każdy może. Ale substytut jakości, który jest znacznie tańszy, pomoże rozwiązać ten problem. Materiał ten ma wyjątkowe podobieństwo do skóry naturalnej, a torba nie zużywa się szybko, ma dobry wygląd przez długi czas, nie trzeć, jest odporna na zimno i elastyczna. Substytut ma kompozycję przyjazną dla środowiska, ponieważ powstaje na bazie bawełny i innych naturalnych i syntetycznych materiałów.


Główne różnice w eko-skórze

Sztuczna skóra ze względu na swoje podobieństwo i dostępność jest popularna od wielu lat. Nazywa się to zapaleniem skóry i skórą ze skóry sztucznej, a nawet istnieje pewien rodzaj wytłoczonej skóry. Ostatnio jednak eko-skóra stała się ulubioną przez wielu. Produkty praktycznie nie różnią się od naturalnych materiałów. Chociaż wciąż jest tym samym zamiennikiem, interesujące jest, że istnieją pewne różnice między skórą ekologiczną a sztuczną skórą, które przede wszystkim wskazują na jakość produktu.

Tkanina tekstylna pokryta jest powłoką z polimeru, najczęściej z polichlorku winylu (PVC), który tworzy ochronny, szczelny film. Ale taki substytut skóry jest raczej szorstki i znajduje się na tapicerce siedzeń i krzeseł w miejscach publicznych.

Do toreb używano innej substancji - poliuretanu (PU), tworzącego "oddychanie", a jednocześnie elastycznej i wodoodpornej powierzchni. Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie zamiennik skóry naturalnej nosi nazwę eko-skóra. Jest w stanie wytrzymać niskie temperatury i jest bardzo trwały, ale wymaga specjalnej troski i starannego traktowania.

Eko-skórzane torby znanych marek

Nie wszystkie torby wykonane z substytutów są równie dobre. Jeśli jednak mówimy o znanych markach, to jakość jest odpowiednia. Na przykład producent torebek z ekoskóry Sabellino oferuje stylowe modele w przystępnej cenie. Najnowsza kolekcja jest bogata w szeroką gamę modeli, bogactwo kolorów i różnorodność drukuje . Odświeżenie stylu biznesowego pomoże pomarańczowej torebce z oryginalnym trójwymiarowym kwiatkiem. Ale produkt "bagietka" w kolorze czarnym wręcz przeciwnie podkreśli twój surowy i wyrafinowany wizerunek kobiety biznesu.

Miłośnicy jasnych kolorów powinni zwracać uwagę na modele z perforacją i oryginalnymi rysunkami. Przy takiej torbie żadna fashionistka nie pozostanie niezauważona. Ale dla ekstrawaganckiej osoby doskonałą opcją będzie czarna torba z czerwonymi wstawkami po bokach. Wygląda na drogie, świeże i nie nudne.

Dziewczyny lubiące niestandardowe rozwiązania z pewnością docenią torbę marki Harvey Miller. Oryginalny nadruk w postaci kilku fragmentów, stylowy design i wystrój nadają modelowi niepowtarzalny wygląd. Ale stylowa pikowana torba messenger z eko-skóry marki POLA będzie doskonałą opcją do codziennego użytku.

Co to jest ekoskóra do torebek 1Co to jest ekoskóra do torebek 2Co to jest ekoskóra do torebek 3
Co to jest ekoskóra do torebek 4Co to jest ekoskóra do torebek 5Co to jest ekoskóra do torebek 6
Co to jest ekoskóra do toreb 7Co to jest ekoskóra do torebek 8co to jest ekoskóra do torebek 9