Jeśli uważasz się za prawdziwego konesera luksusowych futer z naturalnego futra, to z pewnością musisz być zainteresowany astragatem futrzanym. Ta dość specyficzna nazwa bardzo często znajduje się w nowoczesnych katalogach futrzarskich. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym materiale, jest jego nienaganny wygląd i przyjemna gładka powierzchnia, którą po prostu chcesz przylgnąć do policzka. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest Astragosum i z którego zwierzę jest produkowane, ten artykuł z pewnością będzie dla ciebie interesujący.

Termin "Astragan" pojawił się stosunkowo niedawno, więc wiele kobiet mody jeszcze go nie zna. Aby stworzyć stylowe damskie futra z astragane, użyj kożuchu najwyższej jakości, poddanego specjalnej obróbce. Niemożliwe jest ręczne zdobycie takiego futra, dlatego do produkcji wykorzystywane są zaawansowane technologie obróbki materiałów, a mianowicie kożuch.

Czym jest atrakcyjny astragan?

Aby polubić futro Astragan, wystarczy nie tylko wiedzieć, co to jest, ale także spróbować go dotykiem. Projektanci uwielbiali ten naturalny materiał nie tylko ze względu na jego praktyczność, ale także ze względu na jego nienaganny wygląd. Główną cechą materiału jest to, że może on być wykonany wyłącznie z wysokiej jakości surowców, które charakteryzują się gęstą strukturą podkładu i mocnym kędziorem wełny. Astragan ma wiele wspólnego z Moutonem, ale przewyższa go pod względem cech jakościowych.

Futro jest bardzo krótkie, w wyniku czego długość stosu nie przekracza 7 mm. Według zewnętrznych cech można go porównać z broadtailiem, który od dawna zyskał wielu fanów.

Główne zalety Astragan

Ten materiał ma wiele zalet:

  • lekkość - często odzież wierzchnia z futra naturalnego ma dużą wagę. Ten strój wygląda dobrze, ale noszenie go nie jest wygodne. Futro wykonane z astroganu, nawet z dużym kapturem, nie sprawi ci takiego kłopotu. Astragan ma znacznie mniejszą wagę niż klasyczne opcje z muton ;
  • oszczędność ciepła - przytulne płaszcze wykonane z astroganu pozwolą Ci nie tylko wyglądać modnie i stylowo, ale także czuć się niewiarygodnie komfortowo nawet w najzimniejszą zimę. Szczególnie popularne są damskie czapki wykonane z astragun, które imponują modą dzięki różnorodności kształtów i kolorów;
  • trwałość - naturalne futro lub kurtka z astraganus z pewnością ci wiernie służy przez kilka lat. Praktyka pokazuje, że nawet w warunkach aktywnego użytkowania takie futro sprawi jej właścicielowi nienaganny wygląd przez co najmniej trzy lata. Jeśli masz futro z mutonu, to pewnie wiesz, że taka odzież jest noszona nie tak długo;
  • umiarkowany koszt - w porównaniu z produktami z mutonu, modne płaszcze z astroganu są droższe o około jedną trzecią. Jednak takie luksusowe stroje będą Cię kosztować znacznie mniej niż lisy czy płaszcze norek. Z wyglądu praktycznie nie różnią się od drogich analogów.

Astragan jest miękką, puszystą powierzchnią, gęstą strukturą pala i nieskazitelnym wyglądem. Szczególnie interesujące jest to futro w ciemnej kolorystyce. Czarne, rubinowe i szmaragdowe odcienie będą świetnym dodatkiem do Twojego szafa zimowa . Projektanci mody prawie każdego sezonu uzupełniają swoje kolekcje nowymi interesującymi modelami.

Futro Astragan to eto1Futro Astragan to 2Futro Astragan to eto3
Futro Astragan to eto4Futro Astragan to 5Futro Astragan to 6
Futro Astragan jest eto7Futro Astragan to 8Futro Astragan to eto9