Żyjemy w tym cudownym czasie, gdy moda służy nam, a nie nam. Projektanci, kreując modne trendy, mają w sobie poczucie, że ubrania są zobowiązane do podkreślania indywidualności osoby, że rzecz nie powinna "biegać" przed osobą, ale ją akcentować i wyróżniać. Zdolność do pokazania się i uzyskania wolności wypowiedzi pozwala na swobodny styl.

Historia stylu casual

Warunki powstania pojawiły się w latach 50-tych XX wieku. Następnie w Anglii odbyły się ruchy młodzieżowe "Tedds" - uliczne gangi, których uczestnicy ubierali się w modne drogie garnitury. Potem przyszedł "Modos" z powiedzeniem: "umiar i dokładność". Uważa się jednak, że protoplastami, którzy promowali styl casual, byli kibice, którzy ubierali się w wygodne, praktyczne ubrania znanych marek: Merc, Lonsdale, Lacost itd. Często były to dżinsy, koszulki polo, kurtki i białe trampki . Odwiedzając mecze piłki nożnej w różnych miastach, rozpowszechniają je w całej Europie.

история стиля casualстиль одежды casual

Styl casual 2018

Dziś styl casual dla kobiet to nadal codzienne, wygodne ubranie, ale w ciekawej, niecodziennej interpretacji odpowiadającej współczesnym trendom. Wykorzystuje szaloną popularność ze względu na swoją demokrację, wygodę i umiejętność łączenia różnych elementów garderoby, które nie mogą pochwalić się żadnym innym stylem. Dowód, że ten niesamowicie popularny łuk służy wiosenno-letnią kolekcję 2018 od znanych projektantów Givenchy, Stelli McCartney, Balenciagi i wielu innych. Biorą pod uwagę następujące zasady skutecznego cuebal:

 1. Zasada wygody - rzeczy podnoszone nie powinny powodować dyskomfortu podczas ruchu, mogą przechodzić cały dzień i dlatego nie będzie myśli, że chcesz usunąć wszystko od siebie. Może to być absolutnie każdy element garderoby, czy to dżinsy z trampkami, czy też łódki z spinką do włosów i spódnicą.
 2. Wolność słowa - wybrany strój powinien być na tobie "rodzimy", w nim czujesz się spokojny psychicznie, pewny siebie i zrelaksowany. To jest jak kontynuacja twojego ja, odbicie twojego wewnętrznego świata i poglądów.
 3. Oryginalność - sam styl jest już taki, który można osiągnąć po prostu intuicyjnie wybierając rzeczy. Poza tym niezwykłość uzyskuje się za pomocą różnych elementów: fryzury, makijażu lub akcesoriów. Może to być torba, okulary przeciwsłoneczne, szalik związany z mediolańskim węzłem, męskie szelki lub kapelusz.

Chip zwolenników tego stylu, który nie ogranicza ich kategorii wiekowej, to zdolność, a może nawet talent, do odróżniania się od innych dzięki umiejętnie stylizowanym i umiejętnie łączonym prostym, codziennym sprawom, a nie kosztem krzyczących kolorów czy szokujących. Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste, ale w rzeczywistości takie podejście wymaga przejawiania wyobraźni i kreatywności.

стиль casual 2018

Styl casual 2018

стиль casual для женщин 2018женский стиль casual

Podstawowa szafa w stylu casual

Słowo "na co dzień" w języku angielskim oznacza - zwyczajne, codzienne, nieostrożne. Nazwa odpowiada faktowi, że wizerunek pojedynku to prostota sylwetki, łatwość kombinacji, a czasem wielowarstwowość. Kompozycja zestawu w codziennej stylistyce polega na łączeniu elementów zaczerpniętych z różnych stylów, na przykład z klasycznego i męskiego. Konkretne zasady polegają na tym, że nie powinna ona zawierać takiej szafy. Są pewne rzeczy, które wielu stylistów zaznacza, jak te, które odpowiadają głównym tezom tego stylu i powinny znajdować się w twojej szafie:

 • dżinsy różnych stylów - jeden z niezmiennych atrybutów obrazu Kazehal, z uwagi na tę samą praktyczność i wygodę;
 • Kurtki: jeansowe, skórzane kurtki, bomby z różnych materiałów;
 • rzeczy w stylu męskim: kurtki męskie, spodnie, stylizowane koszule itp .;
 • swetry, bluzy, koszulki. Powitalne swetry w swobodnym kroju oversize w dżinsach;
 • płaszcze i swetry rozpinane - pisk współczesnego wizerunku, który odnosi się do cachealu;
 • Sukienki, sarafany, spódnice - mogą być różnej długości, cięte i szyte z przyjemnych dla ciała materiałów;
 • Buty na poziomie dżinsów są na czele w codziennym wizerunku. Historycznie są to często trampki lub trampki. Ale "nowoczesność" zniosła to "zobowiązanie" i zapewniła każdemu możliwość wyboru. To buty o niskiej prędkości, łodzie na spinkach i lophers.

To tylko część elementów, z których możesz zebrać udany i "pyszny" styl obrazu, który nazywa się swobodnym. Wybór jest ogromny, zarówno ułatwia to zadanie, jak i komplikuje go w skomplikowany sposób, ponieważ w "dziczy mody" można łatwo zgubić się i pogubić się w tworzeniu podstawowej garderoby w swobodnym stylu. Zachęcaj swoją intuicję, wyobraźnię i zdrowy rozsądek do pomocy, wysłuchaj porady profesjonalistów, a wtedy wszystko na pewno się uda.

базовый гардероб в стиле casual

Podstawowa szafa w stylu casual

как создать базовый гардероб в стиле casualстиль одежды casual

Styl casual dla kobiet

Po zrozumieniu, z jakiego rodzaju rzeczy składa się obraz w tym stylu, konieczne jest określenie celu: gdzie i dlaczego je ubieramy. Stylowa odzież codzienna dla kobiet pozwala na pojawienie się w kilku miejscach bez zmiany ubrania. Jest to ważne, ponieważ nowoczesna kobieta wykonuje wiele różnych zadań przez jeden dzień: zabiera, zabiera dzieci ze szkoły, chodzi do pracy, odwiedza różne spotkania, robi zakupy, ma kolację z przyjaciółmi i wiele więcej. Tak swobodny styl doskonale radzi sobie z tym złożonym problemem - można go modyfikować w różnych okolicznościach.

стиль casual для женщин

Styl casual dla kobiet

стиль одежды casual для женщинженский стиль casual

Inteligentny styl na co dzień

Styl casual - to tak duża koncepcja, że ​​aby ułatwić nam zrozumienie tego i bycie "w temacie" styliści dzielą go na podgatunki. Jednym z takich "odgałęzień" jest styl smart casual casual, który jest teraz bardzo popularny. Co to jest i co "je"? To wciąż ten sam wygodny codzienny strój, tylko bardziej elegancki i elegancki. Zasadniczo ma on na celu stworzenie wizerunku biznesowego, w którym można zrobić godną szacunku garderobę z całkowicie dostępnych rzeczy. Daje więcej swobody w połączeniu elementów niż klasyczny, ale mniej niż ogólny bufor.

стиль smart casual

Inteligentny styl na co dzień

стиль одежды smart casualстиль casual 2018

Dorywcza odzież

Styl business casual dla kobiet jest w zasadzie obrazem do pracy, jak sama nazwa wskazuje, ale jest bardziej lojalny niż surowy dress code w naszym zwykłym znaczeniu. Style business casual - kompromis między wyraźną klasyką a demokracją. Obraz jest taki sam, ale nie z tkaniny kostiumowej, ale na przykład z dzianin wolno rozpinać kołnierz koszuli, w ubraniach mogą być nieklasyczne kroje, styl lub podobne szczegóły. Zamiast koszuli możesz się ubrać pulower , cienki sweter lub T-shirt na ramiączkach, ale pod kurtką. Wybór silnych i stylowych kobiet.

стиль одежды business casual

Dorywcza odzież

стиль business casual для женщинстиль casual для женщин

Styl casualowy dla kobiet

Styl casual dla dziewczynek ma sprawić, że pełen blasku, nudny obraz zmieni się w świeżość i niezwykłość codziennego szyku. Jest tak w przypadku cienkiej linii, która oddziela cię od zwykłego zestawu, do mądrze zaprojektowanego łuku, który pasuje do realiów dzisiejszej mody. Jak to zrobić? Dlaczego stroje koszulek, dżinsów i trampek wyglądają tak przygnębiająco? Wszystkie te komponenty z jednego "oderwania" - sport, i wlać tam "pieprzu", dodać rzeczy w zupełnie innym stylu - połączyć to, co się poddaje niekompatybilne i voila - inteligentny strój jest gotowy!

стиль casual chic для женщин

Styl casualowy dla kobiet

стиль casual для девушекстиль одежды casual

Sportowy styl na co dzień

Ten kobiecy styl casual składa się z rzeczy sportowych lub stylizowanych dla nich. Nie obejmuje obcasów, tylko trampek i trampek, żadnych śladów klasyki. To nie znaczy, że banalny kostium sportowy jest uważany za taki, nie, to jest trochę bardziej skomplikowane. Może być Jeansy o prostym kroju , T-shirty, może nawet spódnica z podobnymi "motywami". Mam na myśli te elementy łuku, w których łatwo jest odczytać przynależność do odpowiedniej "kasty". Uzupełnione o odpowiednie akcesoria w postaci czapek, plecaków i toreb. Jest wygodny do aktywnego wypoczynku i wycieczek turystycznych.

спортивный стиль casual

Sportowy styl na co dzień

женский стиль casualстиль casual 2018

Styl klubowy w stylu casual

W przypadku młodych aktywnych młodych pań szafka w stylu casual powinna zawierać także odzież, w której można uczestniczyć w imprezach, dyskotekach i innych podobnych imprezach. Ale jest "ale", najtrudniej jest powiedzieć, jaki obraz powinien być w tym kierunku. Oprócz tego, że w tych rzeczach powinno być wygodnie, musi być bardziej modne. A proces wyboru komplikuje fakt, że ubiór w klubach jest tak niestabilny. Prawidłowe będzie zdefiniowanie tego stylu mniej więcej tak:

 • wszystkie jasne i niezwykłe rzeczy, które składają się na styl casual w ogóle. Czarny też, na specjalnym wyróżnieniu;
 • co ubrać w codziennym życiu będzie jakoś dziwne;
 • spotyka się w magazynach o modzie, jest pokazywana na pokazach mody lub telewizji.
клубный стиль casual

Styl klubowy w stylu casual

капсульный гардероб в стиле casualстиль casual для женщин 2018

Damskie codzienne ubrania

Podstawą, szkieletem obrazów konstytutywnych w stylu casual, są rzeczy o neutralnych kolorach, które są bardzo łatwe do zbudowania wraz z resztą przedmiotów szafy. Każda z tych kapsuł ma swoją własną: ktoś potrzebuje kilku par spodni, ktoś lepiej parę podstawowych dżinsów, a ktoś lubi sukienkę i spódnice. Wszystko to jest indywidualne i zależy od tego styl życia kobiety . Styliści nalegają na jedną rzecz: wszystkie ubrania powinny być dobrej jakości. I nie jest to zaskakujące, ponieważ na przykład dobrze dopasowane dżinsy pod dowolnym topem można nosić co najmniej codziennie, a wykonywane są one dobrej jakości nie przez jeden sezon.

женская одежда в стиле casual

Damskie codzienne ubrania

образы в стиле casualстиль casual для девушек

Płaszcz w swobodnym stylu

Swobodny styl casual przypadł do gustu mężczyznom i kobietom na całym świecie, dzięki czemu nie ma ograniczeń i surowych zasad. Możesz swobodnie działać we własnej, ufnej intuicji i nowoczesnych trendach, które są inspirowane przez znanych projektantów w nowych kolekcjach. W kwestii wyboru fartucha sytuacja jest podobna: do stworzenia modnego kokarda odpowiednie są zarówno klasyczne, jak i niezwykłe kroje, mogą być zarówno stonowane, jak i jaskrawe kolory, możliwa jest krótka i wydłużona wersja. Wszystko zależy od tego, co chcesz uzyskać i od tego, gdzie ją ubrać.

пальто в стиле casual

Płaszcz w swobodnym stylu

повседневный стиль casualстиль casual для женщин

Sukienka w swobodnym stylu

Jak wiadomo, modne kokardki w stylu casualu odnoszą sukcesy, łącząc rzeczy zaczerpnięte z różnych stylów. Bardzo dobrze jest wziąć sukienkę jako podstawę i wybrać buty i akcesoria, które mogą uczynić zdjęcie kompletnym i interesującym. Prawidłowo je wybierając, możesz w końcu uzyskać stylowy i nowoczesny strój. Może to być torba, czapka, okulary przeciwsłoneczne lub biżuteria. Teraz bardzo popularne jest połączenie sukienki z trampkami, trampkami. Stwórz doskonały letni strój na każdy dzień: kamizelka, dżins, lekka szyfonowa sukienka i inne.

платье в стиле casual

Sukienka w swobodnym stylu

модные луки в стиле casualстиль casual для женщин 2018

Kurtka w stylu casual

Ten atrybut jest doskonały do ​​tworzenia wyłącznie modnych łuków. Rzeczy w stylu casual harmonijnie współgrają z kurtką o szerokiej gamie kolorów i stylów. Inną wyróżniającą cechą cazule jest wielowarstwowość, a kurtki i kurtki pomagają łatwo ją osiągnąć. Spełnia wszystkie cechy tego stylu: wygodny, praktyczny i wszechstronny. Będzie doskonałym dodatkiem do obu dżinsy i spódnicę lub sukienkę. Wygląda dobrze z koszulkami i koszulami w stylu męskim. Świetne na letnie, chłodne wieczory.

жакет в стиле casual

Kurtka w stylu casual

вещи в стиле casualстиль casual для девушек