Widząc w reklamie telewizyjnej piwo, nie sposób nie zwrócić uwagi na piękną i zorientowaną postać, która w krótkich i pięknych sukienkach w bawarskim stylu rozprowadza piwo. Głęboki dekolt sprawia, że ​​wdzięki kobiety są jeszcze bardziej sexy i atrakcyjne. Ten rustykalny obraz przenosi nas do Bawarii kilkaset lat temu do tawerny, w której mężczyźni lubili pić piwo, a piękne kobiety w stroju francuskim dostarczały im tego drinka.

Dzisiaj bawarski styl ubioru stał się bardzo popularny wśród celebrytów. Na corocznym festiwalu Oktoberfest można było spotkać takie aktorki i śpiewaczki jak Ketty Perry, Salma Hayek, Kim Kardashian w tradycyjnych strojach w bawarskim stylu z bujnymi krótkimi spódnicami, gorsetami, satynowymi wstążkami i głębokim dekoltem.

Ale bawarski styl stał się bardzo popularny nie tylko w ubraniach. Proponujemy kilka pomysłów, w których można zastosować bawarski styl.

Bawarski styl 1Bawarski styl 2Bawarski styl 3

Pomysły na bawarski styl

Jeśli masz zaplanowane przyjęcie i nie wiesz, jak możesz wydawać je bardziej autentyczne, to wieczór w bawarskim stylu może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na takiej imprezie z tradycyjnym strojem i jedzeniem możesz dobrze się bawić z przyjaciółmi i dobrze się bawić.

Jeśli zdecydujesz się wziąć ślub, a klasyczne wesele jest dla ciebie banalne, powinieneś zorganizować je w stylu bawarskim. Piękna panna młoda w seksownej sukience z głębokim dekoltem będzie najbardziej pożądana dla narzeczonego. Ciepła i radosna atmosfera, rozrywka, konkursy i tańce sprawią, że Twoje wesele będzie najbardziej zabawne, niezapomniane i oryginalne.

Jeśli ślub dla ciebie już minął etap, możesz zorganizować sesję fotograficzną w stylu bawarskim ze swoim mężem. Po takiej sesji zdjęciowej czeka na Ciebie nowa fala uczuć i emocji i możesz bezpiecznie przejść do drugiego miesiąca miodowego. Oryginalne zdjęcia będą godną ozdobą Twojego rodzinnego albumu.

Bawarski styl 4Bawarski styl 5Bawarski styl 6
Bawarski styl 7Bawarski styl 8Bawarski styl 9
Bawarski styl 10Bawarski styl 11Bawarski styl 12