Barbie to legenda lalek, wymarzona lalka. Większość dziewcząt nie tylko bawiła się z nią jako dziecko, ale także marzyła o tym, by stać się jak idealna piękność.

Sesja zdjęciowa w stylu Barbie - to świetna okazja, aby zrealizować swoje dziecięce marzenie i zobaczyć siebie w marionetkowym wizerunku.

W tym artykule opowiemy o funkcjach organizowania udanej sesji zdjęciowej w stylu lalki Barbie.

Wizerunek Barbie na sesję zdjęciową

Aby stać się jak lalka, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ubrania i makijaż. Ponadto nastrój "lalek" tworzy i rekwizyty - dom dla lalek z meblami, dziewczynami, zwierzętami, różnymi akcesoriami, z reguły lalki Barbie są smukłe, długonogie i jasnowłose. Aby ukryć niedoskonałości figurki modelu, użyj bielizny modelującej i gorsetu, a brakujące centymetry do stóp dodadzą buty na platformie lub obcasy.

Jeśli chcesz, możesz użyć jasnej peruki. Ale w zasadzie wystarczy stworzyć klasyczną fryzurę Barbie - długie proste włosy z gładkimi, absolutnie prostymi grzywkami. Innym wariantem fryzury dla "lalki" są duże fale. Możesz także eksperymentować fryzury w stylu lat 60-tych . W każdym razie stylizacja na sesję lalkową nie toleruje zaniedbania. Wszystko powinno być idealne, bo lalka Barbie zawsze wygląda na 100%.

Dużo uwagi trzeba będzie poświęcić także makijażowi. Przede wszystkim odpowiednio wypoziomuj ton twarzy, podkreśl delikatnie kości policzkowe.

Pamiętaj, aby podkreślić oczy - ołówek, eyeliner, jasne cienie, kilka warstw tuszu do rzęs lub sztuczne rzęsy - wszystko to przydaje się przy robieniu makijażu. W razie potrzeby można użyć specjalnych soczewek kontaktowych, dzięki czemu wzrok będzie bardziej widoczny.

Usta powinny być delikatnie różowe, wilgotne i nieporęczne. Ale nie przesadzaj, główny akcent w makijażu jest na oczy.

Wzmocnienie efektu lalki może być specjalną błyszczącą powłoką, która nakłada się na skórę modelu, nadając jej "plastyczny" połysk.

Funkcje pozycjonowania

Główny szczegół w pozie barbie jest absolutnie prosty z powrotem. Unikaj ułożenia o gładkich liniach i zakrętach. Ręce można trzymać prosto lub zgięte w łokciach. Łokcie powinny być lekko rozcieńczone.

Zwróć uwagę na wygląd modelu. Nie powinna skupiać się na czymś konkretnym. Najlepszy ze wszystkich, jeśli może wyglądać "w próżnię", zwiększając efekt zdjęcia.

Jeśli chcesz zorganizować sesję zdjęciową w stylu "rock barbie", będziesz musiał nieco zmienić wygląd i makijaż modelu. Użyj bardziej szczerych i bezczelnych ubrań, kosmetyków nasyconych i ciemniejszych kolorów, odpowiednich akcesoriów.

Barbie Photoshoot 1Sesja zdjęciowa Barbie 2Sesja zdjęciowa Barbie 3
Sesja zdjęciowa Barbie 4Sesja zdjęciowa Barbie 5Sesja zdjęciowa Barbie 6
Sesja zdjęciowa Barbie 7Sesja zdjęciowa Barbie 8Sesja zdjęciowa Barbie 9