Żółta bluzka - jasna, pozytywna rzecz, przydatna na różne okazje. Można go nosić na formalne wydarzenie, na spacer, a nawet w biurze.

Żółta damska bluzka

Wiele dziewczyn lubi chwytliwe ubrania o nasyconych kolorach. Ale często panie boją się go nabyć, sądząc, że trudno jest je połączyć. Oczywiście, aby stworzyć harmonijny obraz, używając rzeczy o odważnych kolorach, trzeba ciężko pracować, ale w rzeczywistości wszystko jest o wiele prostsze, niż sobie wyobrażasz.

Obecnie w sklepach można znaleźć ogromną liczbę żółtych bluzek z różnych modeli i różnych odcieni, które pasują do najprostszych, być może już istniejących rzeczy. Nawet najbardziej nieskomplikowany model słonecznego koloru odświeży Twój wizerunek, więc w żadnym wypadku nie przechodź przez żółtą bluzkę w butiku.

Co mogę założyć z żółtą bluzką?

Jeśli zastanawiasz się, co założyć na żółtą bluzkę, rozważ następujące opcje:

  1. Żółta bluzka doskonale łączy się z jeansami , które oczywiście są dostępne w szafie każdej dziewczyny. Na imprezie na plaży można nosić czyste żółte dżinsy z żółtą bluzką, nauka i żółtą bluzkę i granatowe dżinsy, aby spotkać się z przyjaciółmi. Wybór modelu zależy tylko od Ciebie.
  2. Żółta bluzka z niebieską lub czarną spódnicą ołówkową wygląda niesamowicie. Jeśli, ponieważ kod ubioru nie możesz nosić takiego zestawu do pracy, wtedy możesz wybrać się na randkę, do teatru, na wystawę. Chociaż bluzka o stonowanej lub jasnożółtej barwie ze ścisłą spódnicą będzie odpowiednia do spojrzenia na biuro. Na spacer możesz wybrać żółtą bluzkę i pstrokatną spódnicę w brązowo-żółtej gamucie, beżową spódnicę z kwiecistym nadrukiem.
  3. Spodnie do żółtej bluzy są również łatwe do dopasowania. Czarne spodnie będą wygrywają. Ale możesz też wymyślić spodnie w kolorze niebieskim, brązowym, szarym, beżowym. Na przykład, gdy idziesz do kina, załóż żółtą bluzkę i białe spodnie.
  4. Żółta bluzka i strój wakacyjny mogą uczynić ją luksusową. Będziesz wyglądać bardzo stylowo w niebieskim kolorze z kurtki i krótki który jest uzupełniony jej - żółtą bluzką. Bardziej klasyczny, ale nie mniej luksusowy strój będzie pochodzić z żółtej bluzki z żabotem lub falbanką i pełną spódnicą z nadwymiarową talią.

Torba i buty do żółtej bluzki

Łuk definiuje buty, więc wybór obuwia zależy od tego, co nosi twoja żółta bluzka i o której porze roku jest na zewnątrz. Impreza świąteczna zdecydowanie nie jest bez obcasów, w skrajnych przypadkach - na platformie. Do codziennego noszenia można łatwiej wybrać buty - do buta na klinie. Buty do żółtej bluzki również warto wybrać w kolorze. Czarno-białe buty zawsze wyglądają dobrze, idealnie żółte buty pasują do bluzki, neutralne beżowe buty, spektakularnie złote.

Wybór torby również nie jest trudny. Może być w bluzce, spodniach lub spódnicy. Prostszym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą torebki w harmonii z butami. Styliści nie zabraniają noszenia w tak jasnych rzeczach i kolorowej torby, ale radzą preferować akcesoria w kolorze, który jest żółty lub co najmniej kolor pasujący do niego w kolorze. Będzie bardzo interesujące spojrzenie na torbę, odbijające się echem od jakiegokolwiek akcesorium - okularów, chusteczek, biżuterii.

żółta bluzka z tym, co należy nosić 1żółta bluzka z tym, co należy nosić 2żółta bluzka z tym, co należy nosić 3
żółta bluzka z tym, co należy nosić 4żółta bluzka z tym, co należy nosić 5żółta bluzka z tym, co należy nosić 6
żółta bluzka z tym, co należy nosić 7żółta bluzka z tym, co należy nosić 8żółta bluzka z tym, co należy nosić 9