Sneakers - jeden z najbardziej uniwersalnych rodzaje butów . Dziś styliści oferują modne kokardki nie tylko w sporcie, ale również w stylu casual, romantycznym, a nawet stricte powściągliwym. Jednak najbardziej popularny i stylowy sposób zawsze był uważany za połączenie obuwia z dżinsami.

sneakersy pod jeans10Adidasy do dżinsów 11trenerzy do dżinsów12
trampki pod jeans13trenerzy do dżinsów14sneakersy do jeansów15

Modne sneakersy damskie pod dżinsami

Pomimo dużego wyboru modeli obuwia sportowego, nie każdy tenisówka nadaje się do dżinsów. Oczywiście buty powinny być w stylu casual. Trampki sportowe i majątkowe nie są brane pod uwagę ze względu na ich specjalistyczne funkcje do treningu i biegania. Zobaczmy, jakie sneakersy damskie modne są do noszenia pod dżinsami?

Białe trampki pod dżinsami . Dziś najmodniejszą kombinacją są białe sportowe buty z obcisłymi dżinsami. Obraz z jasnymi trampkami i obcisłymi spodniami dresowymi podkreśla kobiecość i kruchość, pomimo codziennego kierunku. W tym przypadku należy wybrać obcisłe jeansy o klasycznym kroju, z wysokim stanem, podarte elementy, a także o niestandardowym kolorze - białe, czarne, pastelowe odcienie, "ocieplacze".

trenerzy do dżinsów1Adidasy do dżinsów2trampki do dżinsów3

Wysokie trampki pod dżinsami . Dla dżinsów z dziurami, prostym krojem, a także dla chłopaków, doskonałym wyborem będą napompowane modele obuwia sportowego. Wysokie trampki nadają się do podkoszulkowych jeansów. Należy jednak pamiętać, że na tym zdjęciu nacisk zostanie położony na buty, a nie na spodnie.

Adidasy do dżinsów4trenerzy do dżinsów5Adidasy do dżinsów6

Sneakers pod kurtką z dżinsami . Jednym z najmodniejszych obrazów ostatnich sezonów jest zespół trampek, dżinsów i marynarki. W przypadku takiego łuku najbardziej odpowiednie modele to klasyczne trampki, opcja bez sznurówek i trampek na obcasie klinowym. Kurtka powinna wybrać surowe, dwurzędowe, bez masywnego wystroju. Ale spodnie pasują w tym przypadku, a odpowiedni krój, luźne, przycięte modele i rozdarci chłopacy.

trenerzy do dżinsów7Adidasy do dżinsów8trampki pod jeans9