Styl męski w odzieży damskiej zajmuje ostatnio jedno z najbardziej honorowych miejsc. Według stylistów męska wskazówka w damskiej garderobie dodaje specjalnej ostrości, elegancji i pokusie do ogólnego wyglądu. Według samych fashionistów, męski krój jest często znacznie wygodniejszy i praktyczny. Ponadto, grube męskie linie w ubraniach przyciągają więcej uwagi mężczyzn, ponieważ obraz staje się jeszcze bardziej tajemniczy i fascynujący. To daje męska ciekawość nawet więcej powodów do życzenia i odkryć delikatną naturę pod bezkształtnych ubrań. Spodnie są uważane za jeden z najpopularniejszych męskich artykułów odzieżowych. Jednak przy wyborze garniturów dla męskich manier, pojawia się pytanie, jak odróżnić kobiecy fason od męskiego? Po tym wszystkim, dziś szybko zmieniające się trendy mody na świecie, nawet najbardziej zapalonym fashionistka może stracić czujności.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na męskie elementy obecne w skafandrze. Należą do nich stójka, szorstki krój, męskie kolory, kanciaste ramiona kurtki, zwinięty rękaw lub mankiety. Oczywiście, charakterystyczne cechy strojów w stylu męskim mogą być obecne w kobiecych eleganckich modelach. Z reguły jednak kobiety nadal różnią się sylwetką, rozkloszowanymi spodniami i bardziej opływowymi liniami cięcia.

Oprócz cech kroju i tkaniny, garnitur damski do męskiego stylu może różnić się obecnością różnych dodatków i dodatków w męskim stylu. Na przykład Kapelusz Fedora krawat, szelki, spinki do mankietów z pewnością wskażą, że twoja szafa jest męska lub przynajmniej unisex. Ponadto wiele można powiedzieć o poszczególnych elementach złącznych. Z reguły garnitury damskie mają głęboki dekolt, czyli guziki na kurtce zapinane na klatce piersiowej. W kurtce męskiego kroju, zapięcia mogą sięgać aż do szyi lub wcale. Iw takim kolorze tylko dwa przyciski w jamie brzusznej mogą być obecne, co sugeruje obecność remisu.

Ale najbardziej uderzającą cechą męskiego garnituru w męskim stylu jest kurtka z bezpośredniego, szorstkiego, bez rękawów kroju. Taki styl często mylony jest z kamizelką. Jednak taka kurtka ma bardziej swobodną i bezkształtną sylwetkę z kwadratowymi ramionami. Nawet jeśli cały kostium jest wykonany z satynowego lub eleganckiego jedwabiu, taki model z pewnością ukryje kobiecość obrazu i doda skórze stylu męskiego.

garnitury damskie w stylu męskim 1garnitury kobiet w modzie męskiej 2garnitury damskie w męskim stylu 3
garnitury kobiet w modzie męskiej 4garnitury kobiet w modzie męskiej 5garnitury kobiet w modzie męskiej 6
garnitury damskie w męskim stylu 7garnitury kobiet w modzie męskiej 8garnitury damskie w męskim stylu 9