Modę nowoczesną można słusznie nazwać radykalną. W końcu kilka dekad temu zasady stylu były specyficzne i ograniczone. Było jasne tabu, zabraniające niektórym zespołom. Dziś styliści często naruszają kanony etyczne, co rodzi liczne spory. A jednym z nich był duet sandałów z rajstopami.

Czy mogę nosić sandały z rajstopami?

Ta kwestia jest klasyfikowana jako nierozstrzygalna. W końcu ilu ludzi, tyle opinii. Jednakże, korzystając z porad projektantów, wielu z nich przyznaje taką kombinację. Na przykład, rajstopy z sandałami Evelina Khromchenko, znana krytyka mody i stylistka, oferuje wybór tonacji. Główną uwagę należy zwrócić po prostu na wybór akcesoriów. Khromchenko uważa, że ​​ten element powinien być niewidoczny, a buty jak najbardziej zamknięte. Ale nie zaprzecza elegancji i harmonii na zewnątrz czarne cienkie rajstopy , które również wizualnie wydłużają wzrost.

колготки с босоножками Эвелина Хромченкоможно ли носить босоножки с колготками

Sandały z rajstopami 2017

Tegoroczne podium bez lęku pokazuje zespół, który kilka sezonów nazwał bezwarunkowymi mauvais. Niektórzy projektanci pokazują ten sposób kreatywności i oryginalność swoich kolekcji. Wszyscy jednak rozumiemy, że podium różni się od codziennego życia. I tak styliści przepisują konkretne przypadki, gdy odpowiednie są rajstopy pod boso:

 1. Sandały z kolorowym rajstopami . Biorąc pod uwagę znaczenie jasnego stylu i chwytliwe decyzje na zdjęciu, stylowy dodatek w kontrastujących kolorach z butami będzie oryginalnym wyborem podkreślającym indywidualność .
 2. босоножки с колготками 2017
 3. Zamknięte sandały z rajstopami . Ta sprawa ma dwa znaczenia. W pierwszym w pełni odpowiada kontrowersyjnemu tematowi kompatybilności obuwia letniego z akcesoriami. Z drugiej jednak strony, zamknięte modele można odnieść do kategorii butów, co pozwala na ukończenie kompletowania rajstop.
 4. колготки под босоножки
 5. Sandały z rajstopami ze wzorem . Jeśli zdecydujesz się na taki zespół, nie przesadzaj z nasyceniem i jasnością wydruków. Lepiej jest, jeśli rysunek jest teksturowany lub wytłaczany. Ważne jest, aby uzupełnić taki kokardką spódnicę lub sukienkę w tonację do butów.
 6. колготки с босоножками по мнению стилистов

Sandały z nylonowymi rajstopami

Niewiele osób myśli o idei łączenia letnich butów na świeżym powietrzu z akcesoriami zimowymi. Ale pytanie brzmi, czy sandały z nylonowymi rajstopami są zużyte, stają się bolesne. Ważne jest, aby zrozumieć, dokąd zmierzasz w tej formie. Tworzenie łuku biznesowego, korzystanie z akcesoriów będzie nieuniknione, ponieważ ścisła moda nie pozwala na otwarte nogi. Dwuznaczny zespół jest również mile widziany w stylu klubowym, w którym pożądane jest podkreślenie kreatywności. A wieczorem łuk jest porzuceniem tego pomysłu. I dowiedzmy się, jak nosić sandały i rajstopy na etykiecie:

 1. Sandały z rajstopami kabaretkowymi . Bardzo kobiece i atrakcyjne modele z koronkowym wzorem lub abstrakcją. Ale w tym przypadku ważne jest, aby unikać jakichkolwiek kontrastów i nasycenia odcieni.
 2. босоножки с капроновыми колготками
 3. Kolorystyka ciała . Wybór win-win jest dodatkiem do koloru skóry. A jeśli buty mają zamkniętą skarpetkę, nikt nie zdradzi twojego sekretu.
 4. босоножки и колготки по этикету
 5. Sandały z rajstopami bez szwów . Jeśli palce spoczywają na grubym szwie, lub w tym obszarze akcesorium ma ciemny pasek przejściowy, to taki wybór koniecznie podkreśla brak smaku. Dlatego wybierz modele, które są solidne i solidne.
 6. носят ли босоножки с капроновыми колготками

Rajstopy bez palców pod sandałami

Nowoczesny styl do eksperymentów i eksperymentów. Aby zestaw butów i rajstop był akceptowalny, projektanci starali się, ale znaleźli rozwiązanie. Jedna z najbardziej udanych stalowych rajstop dla sandałów z otwartymi palcami. Takie modele są zgodne ze wszystkimi zasadami stylu. Nogi pozostają praktycznie boso, jak wymaga tego nazwa stylu ukończenia. A jeśli wybierzesz wariant w jednolitym lub bezbarwnym odcieniu, nikt nie zauważy, że użyłeś dodatkowego szczegółu. Ten zespół odnosi sukces na chłodne wieczory ciepłego okresu.

колготки без мыска под босоножки

Rajstopy w siatce z sandałami

Ten zespół uważany jest za najbardziej udany. Takie rajstopy z sandałami, według stylistów, idealnie pasują do najnowszych trendów mody i harmonijnie współgrają ze sobą. Główną zaletą, która pomogła przełamać stereotyp niemożności noszenia butów letnich z dodatkami, jest to, że w tym przypadku dodatek nie pełni żadnej funkcji, ale ma całkowicie dekoracyjny charakter. Czasami siatka to stylowe rozwiązanie w nieudanej kombinacji. Następnie warto umieścić go na rajstopy.

колготки в сетку с босоножками

Rajstopy w siatce z sandałami

колготки с босоножками по мнению стилистов

Sandały z czarnymi rajstopami

Evelina Khromchenko uznała nie tylko taką opcję za udaną. Czarne rajstopy z kapronem pod sandałami często znajdują się w biznesowo-biurowych ukłonach. Ten duet był doskonałym rozwiązaniem dla fashionistek z pełnymi nogami. W końcu akcesorium ciemnego klasycznego odcienia rozciąga się i rozcina nogi. Styliści pozwalają na jednokolorowe połączenie i kontrastowy styl. Rajstopy mogą być cienkie przezroczyste i gęsty . Możliwy jest nawet wybór akcesoriów z dyskretnym rysunkiem lub płytką abstrakcją.

босоножки с черными колготками

Sandały z czarnymi rajstopami

капроновые колготки под босоножки

Z jakimi butami nosić rajstopy?

Dodatek do stóp odnosi się do elementów garderoby z okresu zimowego i zimowego. Dlatego otwarte uzupełnienia często wyglądają głupio, ponieważ nie odpowiadają one stylowi wyżej wymienionych szczegółów. Istnieją jednak rozwiązania, które są bezwarunkowo harmonijne. Tworząc zespół, należy wziąć pod uwagę nie tylko styl, ale także kolor rajstop i butów. Idealny wybór dla stylistów to takie kombinacje:

 1. Klasyczne buty . Modele, które zakrywają piętę i palce, świetnie prezentują się z nylonowymi, lureksowymi, bambusowymi i bawełnianymi dodatkami. Taka decyzja zdecydowanie odpowiada zasadom etycznym.
 2. черные колготки со светлой обувью
 3. Zamknięte botki . Ten rodzaj obuwia uważany jest za kolejny dobry wybór, szczególnie w deszczową i wilgotną jesienną pogodę. Modele obejmujące całą stopę mogą być w tym samym odcieniu z rajstopami lub w kontrastowych kolorach.
 4. цвет колготок и обуви
 5. Keds i trampki . Uzupełnienie Kazhualnoe jest idealne dla niezwykłego stylu miejskich łuków. W tym przypadku szczególnie mile widziane kolorowe rajstopy i wariant z wzorem, wzorem i innym wykończeniem.
 6. цвет колготок и обуви

Z jakimi butami nosisz rajstopy w sieci?

Jak już wspomniano, ta wersja akcesorium jest uważana za uniwersalną. Można go łączyć zarówno z otwartym, jak i zamkniętym projektem. Jeśli nie przestrzegasz surowego kodu ubioru, będziesz potrzebować zestawu czarnych rajstop i lekkich butów. To kontrastowe rozwiązanie dopełni zarówno styl klubowy, jak i romantyczny łuk. W przypadku dyskretnych obrazów lepiej jest wytrzymać kombinacje monochromatyczne i wybrać drobną siatkę lub niski, ażurowy wzór.

с какой обувью носить колготки в сетку

Modne kokardki z rajstopami w siatce

черные колготки со светлой обувью

Ciemne rajstopy z lekkimi butami

Jeśli zdecydujesz się na taki duet, powinieneś uważnie przeczytać zalecenia stylistów. Lekkie buty z ciemnymi rajstopami są dopuszczalne na obrazie, gdzie górna część ma identyczny odcień z końcem. Ton może się różnić, ale sama paleta powinna być przestrzegana. Jeśli stworzysz letni lub wieczorny łuk z takim zespołem, dodaj ciemną sukienkę, bolerko lub płaszcz do lekkiej sukienki lub kompletu. Ten wybór pomoże harmonijnie połączyć wszystkie elementy.

темные колготки со светлой обувью

Ciemne rajstopy z lekkimi butami

светлая обувь с темными колготками

Które buty nie można nosić z rajstopami?

W nowoczesnym stylu obowiązują surowe zakazy wyboru kombinacji rajstop i zakończenia cebuli. Najbardziej surowe są buty otwarte z rajstopami. Oznacza to, że sandały i wszelkie inne rodzaje z gołymi palcami i piętami, a także cienkie małe paski są w każdym przypadku niedopuszczalne. Bezwarunkowe mauvais jest uważany za taki zespół z wełniany lub modele z dzianiny na dole. Inną niedopuszczalną opcją był wybór chodaków lub innych butów bez tła. Nie ma wyjątków nawet w przypadku bezbarwnych akcesoriów.

какую обувь нельзя носить с колготкамиоткрытая обувь с колготками