Ciepłe, wygodne, stylowe i modne - wszystko to można powiedzieć o obcisłych rajstopach. Jest tak wiele rysunków i tekstur. Więc chodź do sklepu po ten detal garderoby. Aby wybrać swoją parę wśród wielkiego tłumu, należy wcześniej przejrzeć szafę i wybrać dla niej nową.

Co nosić obcisłe rajstopy?

Najważniejszą rzeczą tutaj nie jest przeciążenie obrazu. Dokładnie istnieją modele do pracy i wypoczynku, które różnią się znacznie wzorem i wyglądem. Jeśli biuro woli klasyczne kolory w kolorze czarnym lub kawowym, w wolnym czasie możesz nosić absolutnie odważne, a nawet prowokujące kolory.

Teraz wyraźnie zarysuj zakres rzeczy, z którymi możesz precyzyjnie i precyzyjnie nie połączyć ciasnych rajstop:

  • odważnie połóż je na parę ciepłych sukienki z dzianiny , swetry z futrzanym wykończeniem, klasyczne damskie spodenki średniej długości, spódnice w szkocką kratę, a także spódnice z plisami lub zapachem, inna warstwa;
  • jest absolutnie niemożliwe połączenie rajstop o gęstej fakturze z ubraniami z lekkich, przewiewnych tkanin, takich jak szyfon czy jedwab, z wieczorową sukienką na uroczystość.

Teraz przyjrzyjmy się bliżej, z czym możesz nosić obcisłe rajstopy. Do chodzenia i każdego dnia, tandem z grubymi czarnymi lub kolorowymi rajstopami sukienki jeansowe i spódnice. Ale nie powinieneś eksperymentować z długością, szczególnie: wysokie i smukłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na bardzo krótką spódniczkę.

Dzianinowa sukienka lakoniczna z obcisłymi rajstopami to świetny wybór dla biura. Jeśli ubierzesz wierzch z kolorowym nadrukiem, lepiej wybrać obcisłe czarne rajstopy. Prosta i solidna sukienka będzie dobrym tłem dla obcisłych rajstop ze wzorem.

Szorty z obcisłymi rajstopami mogą być zarówno weekendową, jak i roboczą wersją odzieży. Do biura wybieramy obcisłe czarne szorty o długości nieprzekraczającej kolana o klasycznym kroju, a na imprezie można nosić krótkie ciepłe szorty z zakrętami, a gęste białe rajstopy są szczególnie kapryśne. Ze względu na połączenie białego koloru i gęstej tekstury Twoje nogi będą wyglądać nieco pełniej. Więc lepiej je ubieraj z wysokimi butami dżokejowymi i długimi tunikami z dzianiny. Dotyczy to również lśniących ciasnych rajstop. Lepiej jest wybrać pionowe wzory na jasnym tle, aby lekko rozciągnąć sylwetkę.

Grube rajstopy 1Ciasne rajstopy 2Ciasne rajstopy 3
Ciasne rajstopy 4Ciasne rajstopy 5Ciasne rajstopy 6
Ciasne rajstopy 7Rajstopy typu tight 8Rajstopy typu tight 9