Nominalne koszulki stają się coraz bardziej popularne. W ten sposób młodzi ludzie demonstrują swoją otwartość na innych, chęć komunikowania się, bycie w centrum uwagi.

Nominalna T-shirty

Oczywiście chęć opowiedzenia o sobie sugeruje, że dana osoba ma wysoką samoocenę, że ma towarzyską naturę. Takie odważne, aktywne, wesołe dziewczyny i wybierz spersonalizowane T-shirty z napisami. Takie ubrania nie tylko dostarczają informacji o nazwie, ale pomagają nawiązać kontakt z osobą, która już zna twoje imię. Ponadto taka koszulka - niezbędna rzecz w dużej firmie - niektórzy ludzie nie pamiętają imion przy uchu, ale doskonale opanują obraz wizualny.

Jest jeszcze jeden plus takiej koszulki - oryginalny napis może stworzyć dobre wrażenie o Tobie, naprawić wspomnienia nowych znajomych. Jeśli jesteś osobą publiczną - prezenterką wydarzeń, fotografem, przewodnikiem, nauczycielem, menedżerem ślubu, to taka koszulka może nie być tylko żartem, ciekawą rzeczą w twojej garderobie, ale także reklamą kroczącą bez inwestowania pieniędzy.

Nawiasem mówiąc, taka koszulka może być świetnym prezentem, zarówno dla bliskiej osoby, jak i kogoś, kogo nie znasz zbyt dobrze, ale chcesz ją nagrodzić prezentem. Ta koszulka nadaje się jako prezent dla nauczyciela lub trenera. Można to zrobić za pomocą napisu "Najlepszy nauczyciel na świecie, Iwan Siergiejewicz". Opcja wygrana-wygrana byłaby takim prezentem dla szefa kuchni, dziadka lub babci, siostry lub brata, nowożeńcy .

Co to są spersonalizowane koszulki?

Najprostsze wersje damskich T-shirtów posiadają napis zawierający tylko Twoje imię, np. "Larissa", "Alexandra", "Catherine". Możesz sobie pozwolić na bardziej interesujący napis:

  • "Dasha nie jest prezentem, Dasha jest niespodzianką";
  • "Anya ma zawsze rację";
  • "Valentina jest bezcenna, ponieważ wszystko inne to Karta Master";
  • "Ksyusha nie będzie nazywany złym człowiekiem";
  • "Katya jest żoną z Lekhiny";
  • "Kapitan oczywiste Nastya."

Nośne koszulki, z wyjątkiem nazwy, mogą zawierać datę urodzenia lub inne liczby, które oznaczają ważną, jeśli nie zrozumiałą, datę dla wszystkich.

Obecnie rozprowadzane i spersonalizowane koszulki z imieniem i nazwiskiem. Przypominają koszulki piłkarskie, na odwrocie których znajduje się nazwisko i numer gracza. Takie rzeczy odpowiednio wyglądają nie tylko u sportowców, ale również dobrze wyglądają na zwykłych dziewczynkach. Możesz wpisać nazwisko po rosyjsku lub po łacinie i wybrać numer, który ci się podoba.

Podwójne koszulki

Osobiste koszulki i bluzy często kupowane są przez pary lub przyjaciół. T-shirt z imieniem ukochanej osoby, przyjaciel pokaże wszystkie swoje uczucia dla niego. Produkt może po prostu obnosić się z imieniem i nazwiskiem osoby, której jest dedykowana, lub bardziej rozbudowaną inskrypcją, na przykład "Mój przyjaciel Ivan" i "Moja dziewczyna Svetka", "Tanya + Roma = rodzina", "Olkin cat" i "Sashkina cat" "," Młody człowiek jest strzeżony przez Lisa "i" Dziewczyna jest strzeżona przez Andrieja "," Pan Aleksandrowa "i" Pani Aleksandrowa ".

Te koszulki wyglądają świetnie. dla całej rodziny . Jedną z opcji może być: "Iwanow 1" - napis na koszulkę mojego ojca "Iwanova 2" - napis na koszulce mojej matki "Iwanow 3" - napis na koszulkę syna.

Nominalna koszulka może być tak różna i oryginalna, jak pozwala na to Twoja fantazja.

spersonalizowane koszulki 1spersonalizowane koszulki 2koszule z nazwiskiem 3
spersonalizowane koszulki 4spersonalizowane koszulki 5T-shirty z imionami 6
spersonalizowane koszulki 7spersonalizowane koszulki 8T-shirty z imionami 9