Po kąpieli lub kąpieli, a także pływaniu w basenie, jest o wiele wygodniejsze, przyjemniejsze i bardziej korzystne dla ciała, aby nie wytrzeć ręcznikiem, ale założyć frotowatą szatę z kapturem. Nic dziwnego, że tak ciepłe i przytulne damskie szlafroki nazywane są "kąpielami" - w końcu, po łaźni parowej przyjemnie jest zapakować w wygodne, wygodne ubrania, które zatrzymują ciepło, szybko wchłaniają nadmiar wilgoci i delikatnie podnoszą skórę.

Jak wybrać szlafroki?

Z punktu widzenia praktyczności, wartości i odczuć jest to maharowa szata. Ważne jest, aby przy produkcji tkanin wykorzystywać wyłącznie 100% bawełny, możliwe jest to przy niewielkim dodatku włókien roślinnych - eukaliptusa lub bambusa. Mahra z dodatkiem syntetyków wydaje się bardziej miękka dla skóry, ale słabo wchłania wilgoć.

Waga frotte szaty nie powinna przekraczać półtora kilograma, a długość pala - 5 mm.

Ważne jest również, jakie pętle w Mahra, z których szata jest szyta. W pętlach mahr są proste i skręcone. Prosto przyjemne dla ciała, ale nie wchłaniają one tak dobrze wody i szybko się ją wyciągają. Skręcone pętle są bardziej praktyczne - taka tkanina jest znacznie trwalsza i doskonale pochłania wilgoć. Jego wadą jest to, że nie jest tak przyjemny dla tematu, chociaż teraz ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą odżywki do bielizny.

Możesz spotkać kobiece szlafroki zarówno z gęstej, jak i z uśmierzonego makijażu. Na korzyść tego, co wybrać, decydujesz. Lekka mahra nie jest tak ciepła i pochłania wodę gorzej niż gęstą. Latem przy basenie możesz potrzebować lekkiej kąpieli. A jeśli lubisz kąpiel i owijamy się w szlafroku po łaźni parowej, dokonaj wyboru na rzecz grubego frotowego szlafroku.

Modele i kolory

Zazwyczaj szlafroki - ręczniki wykonane są z tkaniny monofonicznej. Najpopularniejsze kolory:

  • niebieski i błękitny;
  • biały;
  • beżowy;
  • brzoskwinia;
  • różowy
  • sos sałatkowy;
  • żółty

Warto zauważyć, że szaty niebiesko-niebieskich tonów ściemniają się szybciej, wolniej - beżowo-żółto-pomarańczowo.

Jeśli chodzi o modele, najlepsza damska szata frotte - z kapturem, zapachem i pasem. Szorty frotte są krótkie, długie i średniej długości - wybierz swój gust.

Szlafrok frotte z kapturem 1Terry szlafrok z kapturem 2Szlafrok frotte z kapturem 3
Terry szlafrok z kapturem 4Szlafrok frotte z kapturem 5Szlafrok frotte z kapturem 6
Szlafrok frotte z kapturem 7Szlafrok frotte z kapturem 8Szlafrok frotte z kapturem 9