Niezwykle przyjemne w dotyku, miękkie, ciepłe kąpielowe szlafroki frotowe - nieodzowny element damskiej garderoby. Ta wygodna odzież domowa jest tak wygodna, że ​​trudno sobie wyobrazić coś bardziej odpowiedniego. Po całym dniu pracy otul się ciepłem, zrób sobie przerwę od pracy, usiądź wygodnie w fotelu i obejrzyj swój ulubiony film - co może być lepszego? Cała światowa próżność pozostaje gdzieś daleko poza granicami rodzimych murów, jeśli masz na sobie ciepły szlafrok, który ponadto wygląda świetnie. Zimą i poza sezonem, gdy na dworze jest zimno, błoto, wilgoć, długi szlafrok dla kobiet to wymarzone marzenie.

Szlafrok frotte1Frotte robe2Terry robe3
Cechy tkaniny

Makhra różni się od zwykłej tkaniny bawełnianej tym, że włókna są nie tylko splecione ze sobą, ale również w postaci małych pętelek są wyświetlane na powierzchni materiału. Dzięki pętelkom produkty frotte wyglądają na bardziej obszerne i zwiewne. Frotte szlafroki różnią się łatwością, wygodą, trwałością i trwałością. Ponadto są one dobrze rozgrzane, a skóra w tym samym czasie swobodnie "oddycha". Zanim wybierzesz frotte frotte, powinieneś dotknąć, aby określić gęstość skręcania nitek. Im niższy, tym lepiej produkt pochłania wilgoć, a to jest ważne, ponieważ często kąpielówki z frotte są używane zamiast zwykłych ręczników kąpielowych. Ponadto luźno skręcona nić zapewnia wysoki stopień komfortu, ponieważ taka szata jest miękka, puszysta. Jeśli wybierzesz produkt do tego celu, białe szaty frotte do połowy nogi lub na podłodze będą doskonałym rozwiązaniem. Co więcej, szata będzie miała głęboki kaptur, który doskonale wchłonie wodę z włosów, eliminując potrzebę nawijania turbulencji wolumetrycznych na głowę. Na opiekę nad takimi produktami nie martw się. Makhra doskonale spłukuje się w automatach nawet w niskich temperaturach, a prasowanie nie jest wcale konieczne.

Niektórzy producenci dodają włókna bawełny syntetycznej. Jeśli nie planujesz używać szlafroka po prysznicu, zakup jest uzasadniony, ponieważ produkty z dodatkiem włókien syntetycznych są jeszcze przyjemniejsze w dotyku. Ale do zabiegów kąpielowych taki szlafrok nie jest odpowiedni, ponieważ pochłania wilgoć znacznie gorzej niż "gość" z bawełny.

Modne kolory i modele

Klasyczna wersja szlafrok z mahry to monochromatyczny model o zapachu prostej sylwetki z pasem wykonanym z podobnego materiału. Produkty używane jako odzież do domu, a nie akcesoria do kąpieli, mogą mieć inne opcje dla elementów złącznych. Szlafrok z frotą na błyskawicy, który może mieć kilka kieszonek i kaptur, różni się ze względu na wyjątkową wygodę. W niektórych modelach pas jest dopasowany do paska, który reguluje obwód talii. Długość szlafroków frotowych może być dowolna, więc przy wyborze modelu główną wytyczną jest smak i życzenia jej przyszłego właściciela.

Wśród całego asortymentu można wyróżnić włoskie szlafroki frotte, które zazwyczaj mają delikatną naturalną barwę i są ozdobą kołnierzyk i projektanci bez rękawów używają krótkich frędzli. W razie potrzeby można ubrać i frotte szlafrok z napisem i produkt z haftem. Takie modele są często droższe. A dla młodych dziewcząt projektanci oferują zabawne frotowe szaty z uszami na kapturze. Takie modele wyglądają bardzo uroczo i delikatnie, szczególnie jeśli obraz domu jest uzupełniony miękkim futrem lub frotowymi kapciami. Kobiecy szlafrok frotte z uszami może być również długi i krótki, z zapachem i zamkiem błyskawicznym. Nie ograniczone i paleta kolorów Te produkty, tworząc komfort w ścianach swoich domów.

Frotte robe4Szlafrok5Szlafrok6
Szlafrok frotte7Frotte robe8Terry robe9
Szlafrok frotte 10Szlafrok frotte 11Szlafrok frotte12