Z każdą porą roku coraz obszerniejsze i niewygodne płaszcze i kożuchy zastępują zimowy damski płaszcz. Dotyczy to również okresu jesienno-wiosennego. Jest wiele stylów, a czasami jest naprawdę trudno je wybrać i powinieneś zręcznie nosić taki wyrafinowany element garderoby.

Jak wybrać płaszcz z serwety?

Płaszcz zimowy lub zimowy w okresie międzysezonowym jest dziś bardzo modny i można go kupić na dowolnej figurze i pod dowolnym stylem odzieży. Zacznijmy od wyboru stylu.

  1. Dość często pojawia się płaszcz "pardesyu" . To klasyczny model, trochę jak męski styl. Możesz się tego nauczyć przez dwie kieszonki z łatami, kołnierz w stylu angielskim i dwurzędowy zapięcie. Jego długość może różnić się od kolan i poniżej.
  2. Tradycyjny angielski styl nazywa się "redingot" . Już znane nam dwurzędowe zapięcie na guziki i pół-przylegająca sylwetka. Z reguły jego długość do kolan. Pasuje do każdego kształtu i można go łączyć ze spódnicą lub spodniami.
  3. Bardzo popularny płaszcz w stylu raglanowym . Ten styl różni się od wszystkich innych kawałków rękawa. Rękaw jest jednym z ramionami. Uzupełnij styl stójki i kieszeni. Jego długość jest najczęściej do linii kolan.
  4. Rozkloszowany płaszcz lub prosty krój wygląda bardzo kobieco i romantycznie. Można go uzupełnić paskiem i nosić ze spodniami i wysokim obcasem.
  5. Dla miłośników sportowej szorty w stylu marynarki . Wyróżnia go trzykrotnie długość rękawa i zapięcia na dużych guzikach.

Płaszczyk z futrzanym kołnierzem

Szyte zimowe płaszcze z futrem nie pozwolą się zgubić w tłumie. Aby odebrać coś takiego, trzeba również umieć. Dziś owalna sylwetka kobiecego zimowego płaszcza jest bardzo popularna, ponieważ doskonale pasuje do każdej postaci i wizualnie koryguje jej niedociągnięcia.

Zimowy płaszcz zimowy 2013 2013 jest nieco niższy niż biodra, wiele modeli z kapturem. To futro nadaje mu specjalny szyk i podkreśla stylowy wygląd.

Taki styl wyróżnia się futrzanym wykończeniem klap kieszeni, czasem są to kieszenie łatane, koniecznie duże guziki w dwóch rzędach. Zimowy płaszcz z lisa srebrnego jest bardzo popularny, gdzie oprócz futra często używane są wkładki ze skóry. Niemal zawsze futro czarnego lisa lisa zdobi czarny płaszcz. Jednak trendy nadchodzącego sezonu poprawiły się, a teraz, oprócz klasycznej czerni, będzie można kupić płaszcz w kolorze kawy z mlekiem lub brązem.

Płaszcz z arktycznego lisa cieszy się również dużym uznaniem fashionistek. Futro z reguły zdobi krawędź rękawa i kołnierz, rzadziej płaszcz dolny. Stójka z futrzanym wykończeniem wygląda bardzo imponująco. Kolor futra może być zupełnie inny: od delikatnie różowej do ciemnej czekolady.

Kupując owinięty płaszcz z futrzanym kołnierzem, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  • wygięcie rękawa jakościowego produktu nie powinno być mniejsze niż 2 cm, a dolne - 3 cm;
  • Każdy szew powinien być ukryty pod podszewką, nie powinno być żadnych uszczelek;
  • wszystkie wkładki z futra powinny być szyte, mniej preferowana opcja z wklejonymi wkładkami.

Zimowy płaszczyk z kapturem

Osobno warto pozostać na tym modelu. Istnieje opinia, że ​​ten styl nadaje się tylko do stylu sportowego lub swobodnego. Zobaczymy, czy tak jest. Na początek warto zauważyć, że istnieją dwa rodzaje kapturów: klasyczny z zawiasami i "szal".

Pierwsza opcja po prostu wisi za plecami i wystarczająco mocno, jeśli go nosisz. Ale szal to kompromis pomiędzy kapturem a szerokim kołnierzem. Jeśli położysz go na głowie, tworzy piękne miękkie fałdy, a na ramionach wygląda jak szeroki szalik lub boa. Krótki płaszcz z klasycznym kołnierzem to swobodna i bardziej "przyjazna" opcja z jeansami niż z spódnicą. Ale jeśli płaszcz jest wystarczająco długi i ma kaptur, szal, to wygląda bardzo elegancko i nie powstają skojarzenia ze sportowym stylem.

Zimowy płaszcz damski 1zimowy płaszcz damski 2zimowy płaszcz damski 3
zimowy płaszczyk damski 4zimowy płaszcz damski 5zimowy płaszcz damski 6
zimowy płaszczyk żeński 7zimowy płaszcz damski 8zimowy płaszcz damski 9