Istnieje ogromna liczba sylwetek poszarpanych dżinsów. Przy zakupie podobnego modelu należy przede wszystkim zacząć od osobliwości postaci, od której styl jest właśnie dla Ciebie. Większość z nich ma szczęście pod względem wybierania chudych i wysokich dziewczyn, mogą sobie pozwolić na wąskie, zgrane dżinsy, które wyglądają jak dziewczęta i modelki w stylu dżinsów chłopaka.

Dla tych, którzy mają wystarczająco masywne i pełne nogi, możesz doradzić modele rozdartych dżinsów kobiet, otwory, na których znajdują się powyżej kolan, a łydki i łydki pozostają zamknięte.

Dla kobiet, które martwią się z powodu swojej nadwagi, proste dżinsy z podciętymi spodniami, w których otwory są dość wąskie i pionowe, najlepiej nadają się dla tych, którzy chcą, przeciwnie, optycznie sprawić, że nogi będą miały bardziej obszerne spodnie z szerokimi, poziomymi szczelinami, także modne dżinsy, rozdarte na kolanach.

Obrazy z podartymi dżinsami

Piękne, zgrane dżinsy świetnie pasują do codziennego noszenia. Powinien brać pod uwagę tylko dwie zasady ich noszenia. Pierwszy z nich: im więcej dziur w dżinsach, tym łatwiej powinien być wierzch. Proste t-shirty i T-shirty, które pasują zarówno do figury, jak i kilku rozmiarów, wyglądają najlepiej z nimi. Ta zasada odnosi się również do takich popularnych modeli, jak podarte dżinsy z koronkami, które same w sobie są bardzo niejednoznaczne, jasne i samowystarczalne. Druga zasada: bez pończoch i rajstop pod naszymi dżinsami. W końcu są one zaprojektowane, aby pokazać kobiece nogi, a rajstopy pod nimi to prawdziwy ruch.

Zgrywanie dżinsów wygląda świetnie z różnymi kurtkami, skórzanymi kurtkami, swetrami rozpinanymi. Należy jednak tego unikać nakładanie warstw w przeciwnym razie możesz uzyskać zbyt przeciążony i niepewny obraz.

Również niezbyt dobra, pod względem zgodności z podobnymi dżinsami, obszernymi swetrami i tunikami w szczególnie romantycznym stylu.

Jeśli mówimy o butach, to te dżinsy dobrze pasują zarówno do butów sportowych, jak i do butów, a także do damskich baletów, a nawet spinek do włosów na szpilce do włosów. Konieczne jest jedynie wybranie odpowiedniego akcesorium, na przykład torby, która będzie w harmonii z takimi eleganckimi butami.

Warto również zauważyć, że klasyczne, worki statusowe, portfele nie są zbyt dobrze łączone z nieszczelnymi jeansami, lepiej wybrać modele w postaci torby lub lekkie i odpowiednie plecaki w tym sezonie.

podarte dżinsy1podarte jeansy2podarte jeansy3
podarte jeansy4podarte jeansy5podarte dżinsy6
podarte dżinsy7podarte jeansy8podarte jeansy9