Suknia wieczorowa to wyjątkowa rzecz. Jest rzadko wybierana na specjalną okazję, a nosi ją tylko kilka razy w roku. Dzisiejszy wieczorny (nie koktajlowy) strój jest dla kobiety okazją do zrealizowania wszystkich swoich sekretnych dziewczęcych marzeń i fantazji. Eleganckie, lśniące, eleganckie, niemożliwe do przyjęcia eleganckie, długie wieczorowe suknie sprawiają, że każda dziewczyna i każda kobieta mogą poczuć się jak prawdziwa księżniczka na balu na jeden wieczór.

Evelina Khromchenko, uznana ekspertka w dziedzinie mody, uważa, że ​​na początku bardzo ważne jest, aby zrozumieć, czy warto mieć wieczorową suknię podczas imprezy, na którą jedziesz. Aby to zrobić, zapytaj organizatorów uroczystości: może będzie jakiś kodeks ubioru? Z reguły czas na wieczorowe sukienki rozpoczyna się po 19:00. Istnieją jednak również zajęcia dnia, w dress code, którego suknia wieczorowa jest niezbędnym warunkiem.

Suknia wieczorowa - zawsze koniecznie długa. Ale jego szczerość i styl są określane bezpośrednio przez wydarzenie. Eksperci zdecydowanie zalecają, aby nie przesadzać i szanować status, formy i wiek.

A kiedy dowiesz się, jakiego rodzaju postaci odbędzie się wydarzenie, na które Cię zaproszono, możesz pomyśleć o modelu i kolorze:

Moda długich wieczorowych sukni w podłodze

Tkaniny na wieczorowe sukienki maxi

Materiał, z którego wykonana jest sukienka, ma ogromne znaczenie. Idealnie, tkanina powinna być droga, dobrej jakości. Ale jest kilka opcji, które nawet przy niedrogiej wydajności będą wyglądać przyzwoicie.

Na przykład długa suknia wieczorowa wykonana z koronki lub gipiury będzie wyglądać drogo, jeśli będzie to czarna koronka na szarym, niebieskim lub zielonym tle. Ważne jest, aby dolna tkanina nie była zbyt lśniąca - gipiury, a więc przyciąga wystarczającą uwagę. Wieczorowe długie sukienki z szyfonu są dobre na lato. Płynna faktura szyfonu może ukryć wady figury, a ponadto wygląda bardzo ładnie podczas chodzenia.

Kolory pięknych długich wieczorowych sukni

Wybór koloru w dużej mierze zależy od charakteru wydarzenia i rodzaju koloru właściciela.

  1. Czerwone długie suknie wieczorowe są na przykład jednoznacznym symbolem seksualności. Sukienka tego koloru jest wyzwaniem dla świata, wyrazem własnej pewności siebie i doskonałości. Włącz ją, przygotuj się na baczną uwagę i rozmowę za plecami.
  2. Tego nie można powiedzieć o czarnych długich wieczorowych sukniach. Jest to sprawdzony w czasie klasyk, który idealnie pasuje do wszystkich grup wiekowych, typów wyglądu i sylwetki oraz - co ważne! - nigdy nie wychodzi z mody. Jednak czarne są dość surowe, a młode dziewczyny powinny zwracać uwagę na jaśniejsze kolory.
  3. Jeśli wydarzenie zaplanowano nieoficjalnie, ale musisz wyglądać umiarkowanie i skromnie - zwróć uwagę na długie niebieskie suknie wieczorowe. Ciemnoniebieski wygląda dobrze w połączeniu zarówno złotych dodatków, jak i srebra.
Uwaga!

W wieczornych toaletach jest kilka chwil, z którymi trzeba szczególnie uważać:

  1. Długie wieczorowe sukienki z pociągiem - są dozwolone tylko na tych imprezach, na których jest wystarczająco miejsca, aby się w nim skaleczyć. Jest zrozumiałe, że w małych pokojach z grupą gości pociąg zostanie szybko zdeptany, a sukienka może być beznadziejnie uszkodzona.
  2. Długie suknie wieczorowe z wycięciem przyciągną uwagę właściciela. Co na przykład nie jest potrzebne na wieczór związany z miłością.
Długie suknie wieczorowe 1Długie suknie wieczorowe 2Długie suknie wieczorowe 3
Długie suknie wieczorowe 4Długie suknie wieczorowe 5Długie suknie wieczorowe 6
Długie suknie wieczorowe 7Długie suknie wieczorowe 8Długie suknie wieczorowe 9