Dziecko do podnoszenia butów jest znacznie trudniejsze niż osoba dorosła. W takim przypadku ważny jest nie tylko element estetyczny, ważne jest, aby małe nóżki były niezawodnie chronione przed wilgocią i zimnem. Ponadto, nabywając następną parę, należy pamiętać o prawidłowym kształtowaniu rosnącej stopy.

Dziecięce buty Crocs

Sama firma nazywa swoje produkty innowacyjnymi, zabawnymi i wygodnymi. Ale nie tylko te cechy sprawiły, że buty firmy stały się tak popularne. Crocs produkuje buty wykonane z materiału o nazwie "croslite" - bezpiecznego, wytrzymałego, lekkiego polimeru, który zapobiega wilgoci i zapobiega pojawianiu się bakterii. Zalety obuwia Crocs dla dzieci są oczywiste:

  • trwałość i praktyczność;
  • szeroki wybór, obecność produktów ortopedycznych;
  • stabilny, anatomiczny but;
  • łatwość ubierania;
  • łatwość konserwacji (może być nawet prana w pralce);
  • stosunkowo niski koszt.

Crocs dla dzieci - to buty, pantofle i tenisówki, które nadają się do aktywnych spacerów w każdych warunkach pogodowych. Niedawno mamy kochają dziecięce buty gumowe Crocs. Są jakościowo różne od tych, które mieliśmy w dzieciństwie. Nowoczesny zaawansowany analog może być noszony w wilgotną i suchą pogodę - w nich noga nie urasta ładniej i nie jest mokra, ale oddycha i pozostaje ciepła. Nawet w dość silnym mrozie dziecko będzie wygodne, dzięki unikalnej strukturze materiału podeszwy i butów.

Dzieci lubią buty Crocs, ponieważ potrafią robić zdjęcia i zakładać je na własną rękę, bo są bystre, z kartonem lub bajką drukuj , rodzice - dla powszechności, za możliwość zaufania swoim dzieciom.

Dziecięce buty zimowe Crocs

W kolekcjach firmy pojawia się coraz więcej butów w zimnych porach roku i już zyskała doskonałą reputację. Obuwie zimowe jest wykonane za pomocą specjalnej izolacji, która przy okazji jest tak nieważka, że ​​nawet w głębokim śniegu dziecko może poruszać się szybko i sprawnie. Buty z łatwością i noszą dobry minus, i błoto, utrzymując nogi małych dupków w idealnej kolejności. Oczywiście plus to fakt, że buty nie ślizgają się i mają odblaskowe elementy. Jeśli jesteś przyzwyczajony do oszczędzania pieniędzy, ale wybierasz najlepsze dla swoich dzieci - Crocs jest tym, czego potrzebujesz. Buty tej marki będą mogły być noszone od listopada do marca i cieszyć się swobodą ruchów i komfortu.

buty dziecięce crocs 1buty dziecięce crocs 2buty dziecięce crocs 3
buty dziecięce crocs 4buty dziecięce crocs 5buty dziecięce crocs 6
buty dziecięce crocs 7buty dziecięce crocs 8buty dziecięce crocs 9