W wilgotnym sezonie jesień, każda fashionistka chce pozostać wyrafinowana, elegancka, kobieca. I, oczywiście, najlepszym wyborem w tym przypadku będzie angielski styl na zdjęciu. W końcu, jak wiecie, Anglicy różnią się ukłonem powściągliwością, surowością, ale z nieskazitelną praktycznością i wdziękiem. To właśnie te cechy mogą opisywać angielskie buty. Dziś takie buty są uważane za klasyczne, ponieważ można je nosić w obu kombinacjach kezhualnye iz szafą biznesową, a nawet w drodze. Jednocześnie stylowe modele nie tracą na popularności z biegiem lat. Zobaczmy, jakie buty damskie są najmodniejsze?

Skórzane buty angielskie . Jak już wspomniano powyżej, obuwie w stylu angielskim wyróżnia się zawsze wysoką jakością i niezawodnością. Dlatego najbardziej popularnym rozwiązaniem są modele skórzane. Ponadto materiał ten idealnie nadaje się do klasycznego zwężonego lub zaokrąglonego kształtu, sznurowania i niskiej podkowy.

Buty angielskie 1buty angielskie 2buty angielskie 3

Angielskie buty na obcasach . Buty są zawsze praktyczne i wygodne w języku angielskim. Dlatego modele na pięcie mają szeroki stabilny but. Modnym rozwiązaniem są buty Oxford z kwadratowymi obcasami o wysokości do pięciu centymetrów.

buty angielskie 4buty angielskie 5buty angielskie 6

Wysokie buty w stylu angielskim . Jeden z odwiecznych stylów we współczesnej modzie został zawyżony chelsea . Te buty nie mają zapięcia, a funkcjonującym elementem zamiast niego są dwie gumki na boku buta. Klasyczny lekko zaokrąglony kształt z okrągłym noskiem w połączeniu z wysokością do kostki jest praktyczny dla aktywnych skarpet. Zamknięty styl będzie doskonałym rozwiązaniem na porę deszczową.

buty angielskie 7buty angielskie 8buty angielskie 9

Co nosić buty w stylu angielskim?

Najbardziej odpowiedni wybór dla stylu angielskiego jest uważany za ścisły klasyk. W przypadku wygodnych butów angielskich styliści sugerują mieszanie kierunków w cebuli. Podstawą jest lepsze przyjmowanie tego samego stylu biznesowego, dodając do tego nutkę romansu, grunge, cuebal. Na przykład stylowe połączenie butów to dżinsy chłopięce i marynarka, ołówkowa spódnica i skórzana kurtka, sztywny płaszcz i obcisłe skórki lub legginsy.

buty angielskie 10buty angielskie 11buty angielskie 12