Płaszcz - jedna z najpopularniejszych odzieży outdoorowych w sezonie demi. Dziś ta opcja jest uważana za uniwersalną. Mimo wszystko, stylowe płaszcze doskonale nadają się zarówno do surowych obrazów, jak i do kokardek kezhualnye. A jeśli wybrałeś ten konkretny element ciepłej garderoby, najbezpieczniejszą i najbardziej opłacalną opcją byłby model w stylu angielskim.

Angielskie płaszcze są uważane za klasyczne. Przecież moda na tę odzież pochodzi właśnie od angielskich kobiet, które, jak wiadomo, są praktyczne i eleganckie w swoich obrazach. Ponadto, klasyczne style pozwolą Ci stworzyć stylowe kokardki na drodze i na co dzień.

Modne płaszcze w stylu angielskim

Do tej pory projektanci oferują dość szeroki wybór damskich angielskich płaszczy. Każdy z popularnych stylów słynie z oryginalnej nazwy. I często jest to oczywiście połączone z designem i krojem przyciąga dziewczęta. Zobaczmy, jaki rodzaj angielskich płaszczy jest najmodniejszy?

Angielski płaszcz z płaszczem . Najbardziej popularnym i klasycznym stylem są modele o średniej długości, z zapięciem dwurzędowym, zwykle na guziki, i oczywiście z kołnierzykiem w odpowiednim stylu. Redingote jest zawsze dopasowany lub ma napięty pas na pasku. Ten styl angielskiej sierści może być wełniany, kaszmirowy lub tweedowy.

Płaszcz angielski 1Angielski płaszcz 2Płaszcz angielski 3

Damski płaszcz z angielskim . Ten styl jest bardzo krótki. Pokrowiec jest zawsze reprezentowany przez wąski krój, podkreślający sylwetkę, jednorzędowy zapięcie i koniecznie angielski kołnierzyk typu swing-collar. Oryginalna różnica tych modeli to brama, która, niezależnie od całego produktu, jest zawsze wykonana z miękkiego pluszu, ale jeden klucz z główną częścią.

Płaszcz angielski 4Płaszcz angielski 5Płaszcz angielski 6

Angielski płaszcz daflkot . Ulubiona moda młodych ludzi i kobiet mody, którzy wolą codzienny praktyczny styl Prosty krój ze stali, niewielka długość, ledwo zakrywający udo, a także zapięcie na oryginalnych zawiasach. Zasadą jest, że daflkot jest zawsze uzupełniany kapturem, który ponownie wskazuje jego praktyczność i wygodę.

Płaszcz angielski 7Płaszcz angielski 8Płaszcz angielski 9