Modne butiki w Mediolanie i Paryżu są całkiem możliwe za kilka lat. Mogę stracić dużą część odwiedzających, ponieważ Andora jest coraz bardziej popularna każdego dnia. Przytulny zakątek świata z doskonałymi ośrodkami narciarskimi, pięknymi widokami i sklepami, gdzie cena jest czasami aż o 60% niższa, całkiem poważnie twierdzi, że jest nową stolicą zakupów.

Funkcje zakupów w Andorze

Jaki jest sekret takiej popularności i ogromny napływ turystów z całego świata? Po pierwsze, ceny są tam o połowę niższe niż w centrach handlowych tej samej Hiszpanii lub Paryża. Po drugie, prawie z każdego zakątka świata zawsze można znaleźć specjalistyczną wycieczkę po sklepach w Andorze, co ułatwia życie prawdziwym miłośnikom zakupów.

Ogólnie Zakupy w Europie zwykle przeznaczone do poważnych zakupów pod względem ilościowym. Chodzenie tam za parę bluzek nie ma sensu, ale warto zatarować dokładnie dla całej rodziny rzeczy i różne artykuły gospodarstwa domowego. Najbardziej przyjemne jest to, że wszelkie towary na półce w sklepie, nawet przy bardzo niskiej cenie, nigdy nie zawiodą jakości, ponieważ po prostu nie ma podróbek.

Co kupić w Andorze?

Tak więc zdecydowałeś się po raz pierwszy na podróż w poszukiwaniu ubrań lub innych towarów. Od czego zacząć? Wielbiciele biżuterii prawdopodobnie rozpoczną poszukiwania w sklepach jubilerskich. I jest ich dużo dla każdego smaku i torebki.

Przy zakupach w Andorze lepiej zacząć szukać biżuterii w największych sklepach. Należą do nich przede wszystkim Pons i Bartumeu. Znakomite pamiątki i biżuteria biżuterii, zegarki i eleganckie prezenty najbardziej znanych marek - wszystko to znajdziesz na półkach Pons & Bartumeu.

Chociaż zakupy w Andorze nie są tak duże, jak w Paryżu, ale jest coś do wyboru. W bardzo atrakcyjnych cenach można kupić ekskluzywne i luksusowe przedmioty. Większość sklepów koncentruje się na głównych autostradach, dosłownie na każdym kroku.

Ze sklepów w Andorze, odwiedź tak zwane centrum mody Via Moda. Znane na całym świecie marki odzieży dla każdej kategorii wiekowej i statusu, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej kapryśnych kupujących. Ale gdzie naprawdę można poczuć urok zakupów w Andorze, tak jest w centrach handlowych. Jest ich kilka:

    zakupy w andorra
  • Pireneje są uważane za główne centrum handlowe, w którym tworzone są wszystkie warunki: pokoje dziecięce, liczne kawiarnie, a całe drugie piętro jest zarezerwowane dla odzieży i akcesoriów dla kobiet;
  • Illa Carlemany to drugie co do wielkości centrum handlowe w Andorze, gdzie można kupić wszystko;
  • Andorra 2000 znajduje się w stolicy i jest jednym z największych w kraju.

Zakupy w Andorze w 2014 roku od około połowy lipca do września będą przyjemnym sobowtórem, ponieważ zamiast i tak niskich zniżkowych cen na etykietach będziemy kilkakrotnie obniżać liczby. To czas wielkich rabatów, których po prostu nie można przegapić!