Parka to bardzo wygodny i praktyczny model kurtki. Ten element odzieży wierzchniej odnosi się do stylu casual. W parku można spędzić dużo czasu poza domem, nawet w najtrudniejszych mrozach, deszczowej lub wietrznej pogodzie. W końcu główne cechy tego stylu kurtki mają na celu właśnie ochronę przed warunkami pogodowymi. Nie można jednak powiedzieć na korzyść wygodnego cięcia i wybranego wiarygodnego materiału. Stylowe wykończenie, które projektanci dekorują modele modowe, podkreśla indywidualność każdego obrazu.

Wraz z rosnącą popularnością modnych parków, obecne style zimy i kurtki przeciwsezonowe zaczął schodzić na dalszy plan. Według stylistów modne modele praktycznych kurtek łączą wszystkie pożądane cechy casualowej garderoby. Niemniej jednak wybierając stylowy park warto wiedzieć, jak różni się on od innych kurtek.

Jak odróżnić park od kurtki?

Aby określić główne różnice między parkami i kurtkami, powinieneś pozwolić sobie na małą historię wyglądu tego stylu. Parki zostały pierwotnie wynalezione w krajach charakteryzujących się ostrymi zimami. Te kurtki zostały uszyte z futra z koźlej skóry i futra w środku. Ale jednocześnie zaobserwowano pewne wymagania dotyczące cięcia. Ważne było, żeby park nie był ciasny, ale nie za luźny. Później te kurtki stały się formą wojska w Stanach Zjednoczonych. Tutaj także wielką wagę przywiązywano do niezawodności stylu. Otóż ​​dzisiaj parki stały się modną odzieżą wierzchnią na co dzień dla kobiet i mężczyzn.

Definiowanie parku wśród innych stylów nie jest trudne. Aby to zrobić, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na trzy główne punkty. Czym różni się parka od zwykłej kurtki?

Rozszerzone dopasowanie . Parki zawsze mają przemyślaną długość. Czasami te kurtki mogą być nieco wyższe lub niższe, ale parki z pewnością zakrywają dno i biodra. Ponadto te kurtki są nieco luźne, co umożliwia założenie grubego swetra lub swetra w szczególnie mroźny dzień. W tym samym czasie, prawie zawsze jest utyazhka na pasie w parkach.

Materiał ochronny . Tkanina z parki jest zawsze gęsta, wodoodporna i odporna na plamy. To także faworyzuje takie kurtki.

Praktyczne wykończenie . Prawdziwe parki są zawsze wygodne i dodawane. Wiele kieszeni, ciepłe futro lub podszewka - to główne punkty, które projektanci ozdabiają wygodną kurtkę. A możliwość ścisłego zamocowania pozwala czuć się komfortowo i pewnie przy każdej pogodzie.

niż park różni się od kurtki1Czym różni się park od kurtki2Czym różni się park od kurtki3
niż park różni się od kurtki4niż park różni się od kurtki5niż park różni się od kurtki6
Czym różni się park od kurtki7Czym różni się park od kurtki?niż park różni się od kurtki9