Ten detal garderoby nie odszedł od mody przez długi czas, ponieważ spódnica zawsze sprawia, że ​​wizerunek jest kobiecy i zabawny. Krótkie spódnice jeansowe mogą być odważne i młodzieńcze, mogą stać się częścią sportowego stylu lub prowokacyjnego wizerunku. W każdym razie, dżinsy i mini spódniczki zawsze przyciągają uwagę.

Piękne mini spódniczki: wybierz styl

Dziś trudno sobie wyobrazić szafę młodej dziewczyny bez krótkich i zadornych strojów. Nowoczesne krótkie spódnice jeansowe mogą być klasycznym krojem "pięć kieszeni", są też bardziej odważne modele z falbankami i marszczeniami.

Jeśli styl nie jest taki duży, wówczas skala kolorów jest naprawdę szeroka. Oprócz standardowego ciemnego lub jasnoniebieskiego dostępne są modele jasnych i nasyconych odcieni czerwieni, błękitu lub zieleni.

Osobno należy zwrócić uwagę na czarną spódnicę mini. Ten model można bezpiecznie łączyć z prawie każdą odzieżą. Czarna mini spódniczka dobrze łączy się z dżinsowymi koszulami, bluzkami lub bluzkami. W sportowym stylu kombinacja z t-shirtami lub bluzkami jest idealna, a nawet bluza zrobi przyzwoitą parę czarną spódnicę jeansową.

Minispódniczki jeansowe: nauka noszenia

Że obraz nie był zbyt wyzywający lub wulgarny, powinieneś właściwie wybrać kombinację odzieży. Podstawową zasadą jest znalezienie optymalnej równowagi. Jeśli założymy ciasną mini spódnicę, wierzchu stroju nie powinno się nisko wyciąć ani za ciasno. Lepiej jest dać pierwszeństwo swobodnym bluzkom z przepływającego materiału, a bluzki z wysokim dekoltem będą wyglądać bardzo pięknie. Innymi słowy, lepiej całkowicie zamknąć dekolt. Dzięki temu osiągniesz wyrafinowanie i elegancję obrazu. Spódnica mini i rajstopy monofoniczne to najbardziej optymalna kombinacja. W takim przypadku Twoje nogi są całkowicie zamknięte, a wygląd staje się bardziej powściągliwy. W przypadku rajstop o jaskrawych soczystych odcieniach lepiej nadają się proste i lakoniczne buty, ale należy nosić zwykłe modele na wysokich obcasach.

krótkie spódnice jeansowe 1krótkie spódnice jeansowe 2krótkie spódnice jeansowe 3
krótkie spódnice jeansowe 4krótkie spódnice jeansowe 5krótkie spódnice jeansowe 6
krótkie spódnice jeansowe 7krótkie spódnice jeansowe 8krótkie spódnice jeansowe 9