Włoska marka Ash pojawiła się ponad 16 lat temu. W przypadku produkcji obuwia jest to krótki okres istnienia. Ale w tym czasie marka nie spowolniła rozwoju i wyprodukowała wiele modnych butów, dzięki czemu stała się bardzo popularna wśród klientów.

Cechy butów jesionowych

Ash to marka, która tworzy stylowe buty, które są cenione nie tylko przez zwykłe dziewczyny, ale także przez gwiazdy. Charakterystyczne cechy produktów tej firmy to:

  • oryginalny design - w każdej kolekcji można znaleźć lakoniczne i jasne produkty;
  • Doskonała jakość, używanie tylko sprawdzonych materiałów i perfekcyjnego krawiectwa;
  • względnie akceptowalne koszty, które trudno nazwać niskimi, ale które są porównywalne z marką i jakością towarów;
  • szeroka gama, zaprojektowana na różne pory roku i dla kobiet w różnym wieku.

Wiadomo, że buty mogą zmienić cały obraz, może to być dopełnienie lub główny akcent, ale oba oferują wysokiej jakości, nowoczesne i atrakcyjne buty.

Obecnie istotne styl casual , w którym sneakersy Ash pasują idealnie. Dziewczęta, które aspirują nie tylko dobrze wyglądają, ale czują się dobrze, bardzo podobnie do tego rodzaju butów.

Damskie trampki Ash

Sneakers Ash to dar niebios dla aktywnych dziewcząt. Trampki tej firmy są prezentowane w różnych stylach - każda kobieta mody może wybrać dla siebie bardziej elegancką lub bardziej brutalną lub bardziej sportową wersję tego buta. Trampki jesionowe z najnowszych kolekcji prezentowane są w kolorze białym, czarnym i beżowym, ale ten asortyment nie przeszkadza im wyglądać bardzo interesująco. Wiele modeli zdobią nity, ozdobne zamki, łańcuszki, paski. Chociaż w linii tego buta jest wiele kolorowych adidasów.

Trampki jesionowe mogą być odzwierciedleniem Twojej indywidualności. Możesz je nosić pod dżinsami i spod spodni. Łączą się z rzeczami sportowymi i klasycznymi. Na przykład wiele dziewcząt jest zadowolonych z noszenia sneakersów Ash nie tylko w sukienkach z dzianiny, ale także w sukienkach i spódnicach wykonanych z lżejszych tkanin.

Warto zauważyć, że snickers Ash, podobnie jak większość butów Ash, są wykonane z prawdziwej skóry. Oczywiście jest to duży plus tego buta - stopa się w nich nie poci, a same tenisówki wyglądają bardzo dobrze przez długi czas.

ashikers ash 1ashikers ash 2popiół 3 trampki
popiół 4 trampkipopiołu 5 trampekpopiołu 6 trampek
ashikers ash 7popiół 8 trampeksneakers ash 9