Każdego dnia świat "daje" każdemu z nas nieludzką dawkę stresu, która wywiera znaczną presję zarówno na układ nerwowy, jak i stan organizmu jako całości. W rezultacie prowadzi to do pogorszenia stanu zdrowia, bólów głowy i innych różnych problemów. Dobrą wiadomością jest to, że możesz się tego pozbyć.

Kapcie masujące wpływają na pewne punkty znajdujące się na stopie, co korzystnie wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Ponadto, inna częstotliwość, intensywność pulsów ma działanie tonizujące na całe ciało.

Ważne jest, aby pamiętać, że takie obuwie medyczne jest powszechnie stosowane, że jest w stanie zapobiec pojawieniu się obrzęku, artrozy, a także złogów soli. W przypadku chorób układu oddechowego, kręgosłupa, układu moczowego, zaburzeń wegetatywnych, hormonalnych lub krążenia, kapcie z efektem masażu muszą być pod ręką.


Kapcie masujące z kamieniami

Każdy to wie Kamienna terapia przywraca równowagę emocjonalną. Rodzaj masażu bioenergetycznego, przy pomocy którego wywiera wpływ na punkty aktywne biologicznie. Wszakże ze wszystkich punktów znajdujących się na ludzkim ciele, jedna dziesiąta jest na stopach.

Tak więc, używając tych kapci z naturalnych kamieni (jadeit i jaspis), możesz zwiększyć siły odbudowujące ciało, usunąć toksyny i toksyny, złagodzić zmęczenie i napięcie mięśni.

Pantofle do masażu10Kapcie masujące11kapcie masujące12

Kapcie masujące z kolcami

Ten rodzaj masażera do stóp ma specjalny wzór, układany przez ciernie. Są polecane przede wszystkim tym, którzy aspirują, jak zapobiegać i pozbywają się płaskich stóp.

Na podeszwie występuje duża liczba kolców o różnej długości. Dzięki temu punkty refleksologiczne odpowiedzialne za:

  • przysadka;
  • tarczycy;
  • zęby;
  • oczy;
  • narządy miednicy;
  • splot słoneczny;
  • kręgosłup.

Dodatkowo gumowe pantofle masujące łagodzą odkładanie się soli i ostrogi na piętach. Spraw, aby były gładkie i przyjemne w dotyku.

pantofle do masażu13pantofle do masażu14kapcie masujące15

Kapcie masujące z magnesami

Dzięki wkładkom magnetycznym (naturalny turmalin) pobudza krążenie krwi w nogach i przepływ limfatyczny, zwiększa ilość hemoglobiny, "zły" cholesterol jest uwalniany z organizmu. Warto zauważyć, że w takich pantoflach masuje się tajniki chińskiego masażu leczniczego i medycyny magnetycznej naszych czasów.

Ten produkt nie ma żadnych przeciwwskazań.

pantofle do masażu16pantofle do masażu17pantofle do masażu18

Drewniane kapcie do masażu

Podczas ich tworzenia, zasady nacisku, ruch wahadłowy. Tak więc akupunktura stóp ma korzystny wpływ zarówno na harmonizację energii wewnętrznej, jak i na ogólny stan ciała.

Kapcie to zwykłe łupki domowe lub rekreacyjne. Podeszwa wykonana jest z drewna. Nie wyklucza się obecności wkładek wykonanych z kamieni naturalnych, które zwiększają efekt placebo.

Ortopedzi twierdzą, że jeśli po pierwszym noszeniu odczuwa się lekki ból w stopach, nie bój się. Jest to dość normalne zjawisko, z którego nie będzie śladu po kolejnych dniach używania kapci masujących.

pantofle do masażu19kapcie do masażu20kapcie masażowe21

Jak dbać o kapcie ortopedyczne?

Każdy rodzaj kapci masażowych czyści się mokrym pędzelkiem. Zaleca się co najmniej raz w tygodniu ich wytrzeć, wyleczyć. Nie jest wykluczone, że produkt może pranie w pralce w temperaturze 30 stopni. Powinno to być wskazane na opakowaniu. Nie należy zapominać, że ważność pielęgnacji obuwia zależy od okresu jego obsługi.

Ale musisz zmieniać kapcie co cztery do pięciu miesięcy.

pantofle do masażu1kapcie masujące2Kapcie do masażu3
pantofle do masażu4Kapcie masujące5pantofle do masażu6
pantofle do masażu7pantofle do masażu8Kapcie masujące9