Kurtki były zawsze cenione, ponieważ pomogły stworzyć elegancki i świąteczny wizerunek. Mężczyźni nosili luksusowe fraki, a kobiety nosiły suknie balowe. Jednak kurtka stopniowo pojawiała się w damskiej garderobie, zdobywając uznanie i miłość do pięknej połowy ludzkości.

Obecnie zakres jest tak szeroki, że każdy fashionista może wybrać odpowiedni dla siebie strój. Jednak dziewczyny o dobrej sylwetce powinny zwracać uwagę na model damskiej kurtki z baskinką. Futerał przymocowany do kurtki stał się ponownie popularny i jest obecny w kolekcjach najlepszych projektantów na świecie. Ten typ kurtki trafia do prawie wszystkich. Kładzie nacisk na linię talii, jednocześnie wizualnie ją redukując i czyniąc dziewczynę elegancką i kobiecą.

Modne kurtki na guziki lub na pasku mogą sprawić, że wizerunek dziewczyny będzie bardziej kobiecy. Różnorodne rodzaje Basków pomogą wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Może to być ścisłe geometryczne trapezoidalne, duże faliste fałdy, małe lub obszerne skrzydła po bokach.

Kurtka damska z basky

Poza sezonem, gdy temperatura zaczyna spadać na zewnątrz, dziewczyny również chcą wyglądać stylowo i elegancko. W takich przypadkach idealną opcją byłaby szara dzianinowa kurtka z baską, do której można wybrać chude, czarne legginsy lub jeansy. Odważne i szokujące osobowości będą mogły w pełni pokazać swoją naturę, ubrać się w ciemną lampartową panterkę i skórzane spodnie. Cóż, jeśli zdecydujesz się trafić wszystkich swoją łaską i poczucie stylu , pomoże w tym czerwona, gęsia podkoszulek i czarne satynowe szorty.

Panie biznesowe powinny zwrócić uwagę na połączenie ołówkowej spódnicy z oryginalną kurtką. Zestaw może być zarówno monochromatyczny, jak i kontrastowy. Biała marynarka z baskami wygląda dość elegancko i powściągliwie. Jednak główny nacisk w tej sukience kładzie się na pomarańczowe klapy, dzięki czemu obraz nie wydaje się nudny. Ale na spacer w ciepły jesienny dzień doskonałą opcją byłoby połączenie dżinsów z ciemnoniebieską kurtką, ozdobioną półkaską.

Szeroki wybór różnych odcieni pozwala wybrać swój ulubiony kolor marynarki z oryginalnym bujnym baskijskim na kurtce w formie spódnicy.

kurtka z kapturem 1kurtka z baskinką 2kurtka z kapturem 3
kurtka z baskinką 4kurtka z kapturem 5kurtka z kapturem 6
kurtka z kapturem 7kurtka z kapturem 8kurtka z baskinką 9